• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

AB InBev розробила найлегшу скляну пляшку в світі

AB InBev розробила найлегшу в світі пляшку з подовженим горлечком в Глобальному центрі досліджень і розробок GITEC в Льовені (Бельгія). Ця пляшка поєднує в собі різні технології створення більш екологічних пляшок, зберігаючи при цьому безпечну упаковку, що забезпечує якість пива

Реклама на dsnews.ua

AB InBev вдалося знизити вагу своєї стандартної пивної пляшки з подовженим шийкою з 180 до 150 грамів, скоротивши таким чином обсяг викидів CO2 на 17% в перерахунку на виробництво однієї пляшки, повідомляє пресслужба компанії.

Крім того, мережа передових пивоварень в Україні AB InBev оголосила про намір впровадити екологічні інновації в упаковці до 2025 року в рамках досягнення цілей в галузі сталого розвитку ООН.

"Ми поставили перед собою глобальну мету до 2025 року — виробляти продукт в оборотній тарі або використовувати упаковку з переважно перероблених матеріалів. Зараз наш фокус в Україні — пляшка, банка і ПЕТ. Ми прагнемо об'єднувати наші зусилля з партнерами, щоб перехід на більш екологічну упаковку швидко став реальністю", — прокоментувала керівник напрямку по закупках і сталого розвитку AB InBev Efes Василина Суслова.

Як зазначила Василина Суслова, сьогодні 99% кегів компанії — оборотні, а рівень повторного використання скляних пляшок у виробництві становить до 70%. Крім того, AB InBev Efes перейшла на преформу зі стандартом горловини РСО 1881 на ПЕТ-лініях своїх пивоварень в Миколаєві, Харкові та Чернігові. Ключова відмінність нового стандарту — зменшення ваги і висоти горловини преформи і ковпачка ПЕТ-пляшки. Це дозволяє не тільки заощадити матеріали та знизити витрати на виготовлення упаковки, а й зменшити кількість пластикових відходів, таким чином скорочуючи шкідливий вплив на екосистему планети.

Що стосується інновацій у вторинній упаковці, то минулого року в Україні компанія запустила проєкт по збільшенню відсотка вторсировини в стретч-плівці, частка якої зараз становить 50% від загального обсягу.

"Дбайливе ставлення до навколишнього середовища є одним з найважливіших завдань сучасності. Наша компанія продовжує впроваджувати дружні до навколишнього середовища стандарти на своїх пивоварнях, щоб мінімізувати вплив на екосистему", — підкреслила керівник напрямку по закупкам і сталого розвитку AB InBev Efes.

    Реклама на dsnews.ua