• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

АЛЛО відкрила свій найбільший магазин у новому ТРЦ Respublika Park

Компанія АЛЛО відкрила свій флагманський мультибрендовий магазин у форматі МАХ. Магазин розташований у новому найбільшому в Україні торгово-розважальному центрі Respublika Park.

Реклама на dsnews.ua

Відкриття відбулося 12 листопада у день старту роботи самого ТРЦ, що знаходиться у Києві за адресою Окружна дорога, 1.

Новий флагман АЛЛО МАХ площею 522 м2 розташований у центральному атріумі, у найжвавішій локації ТРЦ. Традиційного його виконали у стилі мінімалізму із поєднанням природних матеріалів та новаторських форм. Водночас в оформленні компанія вперше використала нове дворівневе освітлення, що створює акценти у дизайні. 

У новому АЛЛО MAX представлено всі ключові товарні категорії: смартфони та гаджети, ноутбуки та комп’ютерну техніку, smart-техніку, б’юті-гаджети, побутову техніку, товари для спорту, електротранспорт, аксесуари та інші товари. Також тут є відділи Shop in Shop таких виробників як Xiaomi, Apple, Samsung та бренд-зона vivo. У магазині є традиційна опція безкоштовного пакування подарунків, відділ видачі замовлень маркетплейсу allo.ua, зони тестування товарів та видачі кредитів, а також місце, де можна відпочити та випити кави.

 

При цьому у флагманському "АЛЛО МАХ" з'явилися і нововведення. Вперше було створено селфі-зону з мінливим заднім фоном, де відвідувачі можуть протестувати гаджети для створення творчих та професійних фотографій. Також у магазині є дитяча зона для розваг маленьких відвідувачів.

За даними компанії, у 2021 році АЛЛО відкрила вже 35 нових магазинів різного формату, при цьому у п’яти містах України магазини АЛЛО з’явилися вперше. Також компанія здійснила оновлення 25 існуючих торгових точок. На поточний момент омніканальна роздрібна мережа АЛЛО налічує понад 340 магазинів у 140 містах України.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua