• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Бренд жіночого одягу VOVK презентує новий Campaign Autumn-Winter 2021

Довгоочікувана подія літа 2021 відбулася. Бренд жіночого одягу VOVK презентує новий Campaign Autumn-Winter 2021. Осіння рекламна компанія — це заклик не втрачати своє внутрішнє "Я", позбутися нарешті всіх існуючих кордонів і стереотипів і насолодитися нарешті свободою, відчувши і зрозумівши справжню себе

Реклама на dsnews.ua

Всі ми змінюємося, підлаштовуючись під нові обставини, які нам диктує світ. Пандемії, природні катаклізми, соціальні проблеми і війни не можуть залишати нас байдужими і в стороні, вимагаючи певної соціальної позиції. Від нас залежить майбутнє світу, тому важливо мислити глобально, позбавлятися від стереотипів, памʼятати уроки минулого і не втрачати в собі щось справжнє, яке так важливо і потрібно!

Новий Campaign Autumn-Winter 2021 про свободу вибору і прагнення прийняти себе. Натуральні тканини, еко-шкіра, актуальні кольори, стильні принти і сміливі аксесуари допомагають відкритися собі і світу, відкинувши всі обмеження. Епатажні і сміливі образи більше не табу! Обирай одяг, який відкриє твоє власне "Я" та експериментуй зі стилем!

Роби так, як відчуваєш, не дивись по сторонам і не звертай увагу на інших. Ти у себе одна, прислухайся до себе і зроби нарешті те, про що так давно мріяла, але боялася … Танцюй під дощем або співай, смійся так голосно, як ніколи раніше, вирушай у спонтанну подорож або спробуй екстремальний вид спорту. Більше жодних рамок і жодних заборон. Насолоджуйся собою і своїми відчуттями. Все що потрібно — тільки твоє бажання і дії.

Свобода — це тепер не тільки про вибір. Більшою мірою тепер свобода це сама ти. Та, яка давно мріяла зробити щось, але боялась. Відчуй свою особисту свободу з VOVK Campaign Autumn-Winter 2021, який наповнений тільки найтрендовішими і провокативними силуетами та фактурами, адже саме з ними ти можеш скинути всі обмеження і відкритися цьому світу!

    Реклама на dsnews.ua