• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

BUD X Next Chapter ― вечірка для тих, хто хоче творити історію

Реклама на dsnews.ua
Вечірка BUD X Next Chapter пройшла в скейт-парку GAVANЬ і стала останньою главою Книги легендарних вечірок України", над якою зараз працюють бренд BUD, музичний медіа Katacult і рекламне агентство Вanda

Ця книга - своєрідний путівник по клубного життя нашої країни за останні 28 років. У ній зібрані місця, які виховували музичний смак українців. Також тут можна знайти старі афіші, флаєри; фотографії та історії, що стали міськими легендами. Вечірка BUD X Next Chapter - це остання глава книги: там, під машинне техно і в live-режимі, робили верстку завершальних сторінок.

«Для багатьох вечірки - це не просто весело провести час». Це особливі емоції і доленосні знайомства, які змінюють життя і дарують нові відкриття. Тому ми раді підтримати українське клубний рух, створивши разом з Katacult і Вanda «Книгу легендарних вечірок України», і стати частиною цього руху на вечірці BUD X Next Chapter», - говорить Ганна Руденко, маркетинг-директор AB InBev Efes Україна.

У лайнап BUD X Next Chapter увійшли без перебільшення легендарні артисти. Kirpich Soundsystem, який розхитував Київ ще в стінах клубу XLIБ. Kiritchenko - засновник фестивалю Next Sound. Kolosova, яка зі своїми вибуховими сетами вже давно популярна за межами України. Noizar - відомий музичний дигер і резидент Closer. І, нарешті, запрошена прямо з Берліна техно-зірка Xosar.

В диму і яскравих спалахах світла, з потом і посмішкою, під мостом і під улюблену музику на вечірці BUD X Next Chapter люди дописали «Книгу легендарних вечірок України».

Видання з'явиться на книжкових полицях в кінці року. Читачі зможуть знайти себе на його сторінках, згадати перші вечірки, поностальгувати і краще пізнати українську клубну культуру.

    Реклама на dsnews.ua