• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Що відвідати в Харківській області на вихідних?

Одна з ключових переваг володіння власним авто — вам відкриті будь-які маршрути й не потрібно підлаштовуватися під рух громадського транспорту

Реклама на dsnews.ua

Для комфортного пересування дуже важливо купити автомобіль Харківська область пропонує безліч варіантів різноманітних легкових моделей. Досить лише переглянути доступні оголошення на OLX. При наявності авто вам відкриті шосе і приміські траси для подорожей. Адже протягом одного уїк-енду ви зможете легко відвідати безліч місць. Пропонуємо звернути увагу на кілька найбільш привабливих варіантів.

Зміївські кручі — незабутні заходи

Ця ділянка горбистій місцевості займає трохи понад 20 кілометрів і розташована уздовж річки Сіверський Донець. Пагорби досягають тридцяти метрів у висоту, а на найвищій точці розташований оглядовий майданчик, з якого відкриваються чудові краєвиди на саму долину. Рекомендується відвідати Зміївські кручі в момент заходу чи сходу сонця для отримання непередаваних вражень.

Співаючі тераси — загадка природи

Дивовижний архітектурний пам'ятник, де одного разу виступав Ф. Шаляпін. Вся справа в потужній акустиці. Тераси побудовані таким чином, щоб навіть найменший шепіт був добре чутний в будь-якому куточку. Спочатку архітектурний пам'ятник створювався як теплиць для рослин, тільки замість звичних плоских майданчиків місцевість облаштували в формі амфітеатру. Саме завдяки подібним зусиллям з'явилося це дивовижне місце.

Покинутий аеродром — для любителів техніки

Якщо вас цікавить історія літакобудування, це місце однозначно приверне вас. На поле зібрані різні літаки та вертольоти, які вироблялись протягом 20 століття. Особливо привабливі:

  • Ан-2;
  • Мі-8;
  • Л-29 і багато інших.

Деякі моделі вже прийшли в сильний занепад, тоді як в декількох збереглися навіть пульти управління. Подорож сюди обов'язково сподобається як дорослим, як і дітям.

    Реклама на dsnews.ua