• USD 27.2
 • EUR 32
 • GBP 37.4
Спецпроєкти

Що пропонує користувачам Exchange.cryptex

Сьогодні мало кого здивуєш біржами-обмінниками криптовалюти, що спеціалізуються на роботі в обох напрямках. Такий формат зручний для більшості користувачів, яким набагато простіше користуватися одним ресурсом і для обміну крипти, і для її покупки, а також немає необхідності зайвий раз залишати свої дані на якомусь сторонньому сервісі. Сьогодні ми поговоримо про обмінник Cryptex, який раніше був відомий тільки як біржа

Реклама на dsnews.ua

Коли сервіс анонсував запуск обмінного пункту, у користувачів було чимало запитань. Перше, що цікавило людей, якщо в пріоритеті залишиться торгівля цифровими активами, наскільки вигідним буде курс обміну криптовалюта. Тільки після цього вже піднімалися питання щодо комісії або списку можливих напрямків обміну. Хоча вони по суті повинні бути головними.

Про проект Exchange.cryptex

Оскільки проект Cryptex раніше був відомий широкому колу користувачів як біржа, про цю частину говорити не будемо. А ось додавання функціоналу обмінного пункту https://exchange.cryptex.net/ заслуговує на увагу. заслуговує на увагу. Що сьогодні сервіс пропонує користувачам і як оцінили його на BestChange. До речі, найчастіше позиція в рейтингу не є показником надійності, а ось залишені відгуки клієнтів говорять багато про що. Про наш сервіс їх накопичилося чимало.

Коротка інформація про обмінному пункті

Заходячи на головну сторінку, без зайвих відволікаючих моментів, користувачеві пропонується купити криптовалюта або обміняти її. Залежно від мети візиту, вибираємо потрібне вікно — в даному випадку "Обміняти". Відразу звертаєш увагу на те, що відсутня взаємодія з зовнішніми ринками, кращу ціну формує ліквідний торговий стакан біржі. Отримавши необхідні докази Blockchain, операція завершується користувачем за діючим курсом, що поновлюється постійно.

Примітно, що для роботи з обмінником не потрібно ні реєструватися на сайті, ні проходити процедуру верифікації. Все, що необхідно мати — це електронну пошту, на неї буде приходити інформація про статус заявки.

Що стосується навігації, тут потрібно віддати належне власникам проєкту, оскільки на відміну від більшості подібних ресурсів не використовувався стандартний шаблон.

Стисло про переваги:

 • вигідний курс;
 • організована цілодобова підтримка користувачів російською та англійською мовами;
 • не потрібно надання персональних даних;
 • резерви завжди є, а в разі, якщо їх недостатньо, можна зробити індивідуальне замовлення у оператора.

Цих переваг цілком достатньо для того, щоб назвати сервіс одним з кращих.

Як відбувається обмін

Процедура обміну починається з вибору активу, який ви віддаєте і хочете отримати. Коротка інструкція виглядає приблизно так:

 • вибір криптовалюти для віддачі і отримання;
 • внесення даних цільового гаманця і пошти для отримання повідомлень;
 • прочитання умов обміну та їх підтвердження;
 • здійснення платежу.

Швидкість обміну залежить від обраного напрямку. Судячи з відгуків, що залишили клієнти, найшвидшим буде Perfect Money, кошти надходять моментально. Що стосується Біткоіна, то необхідно буде дочекатися трьох підтверджень в блокчейні.

Окремо варто відзначити курс, що оновлюються в онлайн-режимі, який ще й зʼявляється у вікні підтвердження. Зафіксується він тільки після натискання «Здійснити обмін». На зазначені реквізити кошти відправляються протягом пʼяти хвилин. Можливе оформлення повернення заявки.

Говорячи про надійний обмінний сервіс, ми маємо на увазі не тільки вигідний курс, але професійне обслуговування. Тут до нього причепитися неможливо, оскільки оператори доступні цілодобово і готові вирішувати питання на двох мовах у всіх соціальних мережах.

  Реклама на dsnews.ua