• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Ідеї подарунків колегам на день захисника України

У будь-якому дружньому колективі прийнято вітати своїх колег з різними святковими подіями, і День захисників і захисниць України точно не є винятком з цього правила

Реклама на dsnews.ua

І якщо ви ще не вибрали подарунки співробітникам на 14 жовтня і поки не зовсім уявляєте, що саме можна їм дарувати в цей день, то цей матеріал створений точно для вас.

Сувеніри з патріотичною тематикою

Звичайно ж, в першу чергу в якості подарунку варто розглянути саме цей варіант, адже в цей день вітають саме захисників України. Тому, часто дівчата в цей день дарують колегам сувеніри із зображенням українського прапора, герба, з різними картинками з козаками тощо. Це можуть бути чашки, чарки, фляги, подушки, тарілки, бейсболки, мило, флешки, годинник, футболки тощо. Ще один популярний варіант — це булава, яку доречно дарувати як своїм колегам, так і вручити безпосередньо начальнику.

Мультитул

Вельми чоловічий презент, який рано чи пізно стане в пригоді кожному з ваших колег. Це такий багатофункціональний інструмент, в який можуть входити плоскогубці, ніж, викрутка, кусачки, напилок, ножиці та багато іншого. Через те, що він досить невеликого розміру, його завжди можна брати з собою і він принесе користь чоловікові та допоможе в різних непередбачених ситуаціях. Вибирати варто, звичайно ж, інструмент з якісних металів, тоді прослужить він свому господарю набагато довше.

Сертифікат

Відмінним рішенням буде не намагатися вгадати, що хотів би отримати в якості презенту кожен з ваших співробітників, а надати їм можливість вибрати собі подарунок самим. Зробити це досить просто і не обов'язково дарувати колегам гроші, адже ви можете придбати для кожного з них сертифікати від Onecard на ту чи іншу суму, а вони вже відправляться на пошуки подарунка мрії самостійно. Так ви точно зможете догодити своїм колегам і не витратите багато часу на придбання такого знаку уваги.

Подарунковий набір

Якщо у вас немає часу на пошуки презенту, а догодити чоловічої частини колективу хочеться, то зупиніть свій вибір на вже готовому подарунковому наборі, причому в першу чергу розглядайте саме їстівні варіанти. Хорошим рішенням буде покупка сухих пайків, які їдять українські військові, цей презент буде дуже колоритним і доречним на 14 жовтня. Але крім цього, ви можете придбати бокси з солодощами з різних країн світу, кошики з алкогольними напоями та закусками до них, букети з різних снеків, набори меду і паст і так далі.

Портмоне або візитниця

Непоганим варіантом буде і придбання таких практичних і необхідних як для роботи, так і для повсякденного життя презентів. Причому і портмоне, і візитниця можуть стати в пригоді вашим колегам в однаковій мірі, так що вам вирішувати, на якому з варіантів зупинити свій вибір. Варто тільки відзначити, що вироби мають бути виконані з натуральних матеріалів, у них має бути якісна прошивка та універсальні дизайн і колірна гамма.

Звичайно ж, існує ще безліч варіантів подарунків на 14 жовтня, але ми запропонували вам лише самі універсальні та популярні з них. Ми впевнені, що завдяки цьому невеликому списку ви точно зумієте визначитися з презентами для своїх колег!

    Реклама на dsnews.ua