• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Іграшки оптом: де шукати постачальників?

Продавцю дитячих товарів особливо складно і важливо знайти хорошого постачальника. Адже в цій ніші важлива не тільки надійність партнера, який запропонує хороші умови співпраці, а й надання гарантії якості товару. Поєднати обидва ці критерію здатна далеко не кожна оптова база іграшок

Іграшки оптом
Іграшки оптом
Реклама на dsnews.ua

Давайте ж з'ясуємо, як роздрібному продавцю знайти надійного партнера, використовуючи каталог постачальників дитячих товарів на маркетплейсі IpopoKiDS, інформує "ДС".

Які постачальники представлені в каталозі?

У довіднику постачальників IpopoKiDS представлені не тільки компанії, що продають іграшки оптом, але й офіційні імпортери окремих брендів, а також виробники товарів для дітей. У своєму описі вони вказують групи товарів, обсяг асортименту і окремо описують можливі формати співпраці.

Здебільшого у цьому каталозі представлені ті постачальники, які багато років успішно працюють з маркетплейсом IpopoKiDS. А значить, їм можна довіряти.

Які бувають форми роботи?

Як правило, оптовики працюю за змішаною системою, пропонуючи офлайн і онлайн магазинам як дрібні і великі оптові поставки, так і дропшипінг.

З точки зору вартості найвигідніше працювати безпосередньо з виробником і закуповувати товар великою партією. Однак вам необхідно пам'ятати про рішення логістичних питань: доставка та розміщення товару на складі.

Для інтернет-магазинів швидше підійде варіант роботи за дропшипінгом. Ця форма передбачає, що питання обліку, зберігання і доставки товару кінцевому покупцеві вирішує постачальник. На вашому боці — робота по генерації замовлень і спілкуванню з покупцями.

Якщо, наприклад, ви торгуєте сезонними дитячими товарами десь у курортному місці, вам вигідніше закуповувати дитячі іграшки оптом. Тоді придивіться до тих оптовиків і виробників, які пропонують найбільш вигідні ціни на ваш асортимент. Якщо ж ви універсальний дитячий інтернет-магазин, швидше за все вас зацікавить дропшипінг дитячий одяг, аксесуари, іграшки та товари для гігієни.

В каталозі IpopoKiDS вся інформація про українських оптовиків доступна безкоштовно. Просто визначитеся, який товар і на яких умовах співпраці вам більш цікавий: дитячий одяг або іграшки, дропшипінг або опт.

Характеристики хорошого постачальника?

На жаль, якість постачальника за однією лише назвою визначити складно. Якщо, звичайно, це не Іграшки 7 км. Тому IpopoKiDS радить орієнтуватися не тільки на ім'я.

Хороший постачальник має:

- свій склад;

- кілька способів оперативного зв'язку;

- каталог товарів в загальноприйнятих форматах;

- актуальні ціни та наявність;

- контроль РРЦ і дропшипінг;

- систему знижок і депозит.

Крім того, оптовик повинен працювати лише з магазинами, і не продавати товар будь-кому, хто хоче купити дитячі речі оптом. Таким чином у всіх продавців на ринку будуть рівні цінові умови, і ніхто не буде «перебивати» вашу ціну більш дешевими пропозиціями.

Підведемо підсумки

Більше немає необхідності витрачати зусилля на пошуки постачальників: гуглити, випитувати у конкурентів, шукати на виставках. Каталог постачальників IpopoKiDS — це зручний майданчик для пошуку партнерів. Кожен магазин, який хоче збільшити свій асортимент, може абсолютно безкоштовно отримати контакти майбутніх партнерів, імпортерів і виробників дитячих товарів в Україні. Запам'ятайте, а краще запишіть: Довідник постачальників дитячих товарів на маркетплейсі IpopoKiDS.ua.

    Реклама на dsnews.ua