• USD 26.5
 • EUR 31.1
 • GBP 36.4
Спецпроєкти

Італійські стільці та інші меблі – розкіш за адекватною ціною

Досконалість форм, краса і зручність є ключовими характеристиками меблів з Італії. Елітні меблі з цієї країни протягом багатьох років є візитною карткою великої кількості ресторанів і кафе. Деякі використовують різні варіанти меблів для домашнього декору і створення відповідної обстановки

Реклама на dsnews.ua

Численні елементи вважаються фактором престижу, якості і надійності. Елементарно вибираючи стільці виробництва Італія, можна доторкнутися до унікального виконання із застосуванням сучасного дизайну. Більшість дизайнерів використовують у своїх проєктах зухвалість, сміливість, помірну експресію і стриманість.

Матеріали і обробка

Ключова відмінна риса меблів з Італії – застосування у виробництві елітних, якісних, стійких і практичних матеріалів:

 • основою більшості виробів є дуб, вишня, клен, червоне дерево (найчастіше використовується дерево з унікальним природним малюнком);
 • ламінований ДСП (застосовується там, де необхідно знизити вагу виробів);
 • міцне загартоване скло (захищене від подряпин і відмінно підходить для стилю модерн або хай-тек).

Останнім часом численні виробники використовують тільки екологічно чисті матеріали, що відповідають світовим трендам збереження природи.

Оздоблення робиться із застосуванням натуральної шкіри, цінних порід дерева, а також дорогого текстилю. За функціонал відповідає міцна і універсальна фурнітура. Деякі предмети меблів конкретних стилів декорують філігранним різьбленням і навіть із застосуванням напилення срібла.

Стилістичні напрямки

Відомі бренди намагаються створювати меблі в певних стилях, з огляду на поточні запити покупців і особливості ринку. Найчастіше використовуються такі рішення:

 1. Модерн. Лаконічні і зручні меблі з плавними лініями;
 2. Хай-тек. Виключно строгі форми, а в цілому меблі екстравагантні і зручні у використанні;
 3. Класика. Натуральне дерево, оббивка і найчастіше овальні лінії;
 4. Лофт. Зістарені меблі, яка використовується в агресивних дизайнах інтерʼєру;
 5. Ретро. Незвичайні форми, іноді зелені відтінки, а також відчуття харизми в найдрібніших елементах.

Всі італійські меблі можуть бути куплені в Києві на різних виставках або в інтернет-магазинах з доставкою. Величезний асортимент пропозицій є гарантом ідеального попереднього вибору з урахуванням переваг і побажань.

  Реклама на dsnews.ua