• USD 36.6
 • EUR 39.4
 • GBP 44.1
Спецпроєкти

Івент від А до Я – покликання "Inveria"

Ми чули щонайменше двадцять найпоширеніших причин, чому захід може піти не так. Домовленості злетіли, не працює техніка, у приміщенні: тісно, ​​спекотно, холодно (потрібне підкреслити), переноси та відмови, людей прийшло більше або менше, погана підготовка загалом… До цього можна додати різні форс-мажорні несподіванки, наприклад, пропало світло, загубилися гості, не вистачає закусок та ще безліч питань, які зазвичай навалюються одночасно

Реклама на dsnews.ua

Ви точно все це знаєте, якщо хоч раз у житті проводили івент.

Тому не дивно, що ідея проведення заходу може здаватися для Вас небувалим стресом та лякати непередбачуваним результатом.

А якщо ми скажемо, що від івенту можна і потрібно отримувати задоволення? Саме так: не "головний біль", не перенапругу і хаос, а справжнісіньке задоволення.

Ви вважаєте, що це — неможливо, але наша команда івент-сервісу INVERIA готова довести протилежне.

Просто доручіть організацію заходу нам, і Ваше ставлення до проведення івента як до важкого життєвого випробування точно зміниться. Для цього ми маємо все необхідне: місце, команду, ресурси.

Насамперед ми беремо на себе всі організаційні питання на кожному етапі заходу. Вам не потрібно думати — чи не зламається техніка у відповідальний момент, чим годувати гостей, де їх розміщувати та чи зручно їм буде дістатися до місця проведення заходу.

Ми знаємо всі питання, які можуть виникнути, і беремо їх вирішення на себе. Вам залишається тільки розслабитися та отримувати задоволення від участі у заході.

Ми впевнені, що так і буде, адже ми надамо Вам:

 • Персонального івент-менеджера, який допомагатиме у вирішенні будь-якого питання
 • Локацію в самому центрі Києва, куди зручно добиратися звідки завгодно
 • Чудові зали для проведення заходу з будь-якою кількістю людей
 • Власний кейтеринг (звичайно, ми всіх нагодуємо та напоїмо)
 • Пошук готелю для розселення гостей за необхідністю
 • Сучасне обладнання, яке завжди працює і технічну команду, яка все підготує та допомагатиме під час заходу
 • Вирішення всіх питань швидко, чітко і вчасно.

Просто організація та проведення івентів – наша робота. І, якщо у Вас інша робота, то просто довіртеся нашій команді, ми вміємо це робити дуже добре.

У нас є тільки один недолік, ми не дуже скромні, тому хочемо похвалитися клієнтами, які вже нам довірилися: Метінвест, Нестле, Альфа банк, USAID, СКМ, Kmbs, Luxoft та інші.

Наші менеджери вже чекають на Ваш дзвінок, щоб організувати івент, який змінить Ваше уявлення про заходи на краще:

ОРЕНДА ЗАЛУ ТА КЕЙТЕРИНГ

(095) 559 79 91

(095) 559 87 04

(044) 355 15 57

info@inveria.com.ua

  Реклама на dsnews.ua