• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

JTI презентував запуск продажів електронного випарника зі змінними картриджами

Реклама на dsnews.ua
JTI презентував продажу Logic Compact – електронного випарника зі змінними картриджами

Продукт доступний в інтернет магазині Розетка і має незабаром з'явитися в магазинах Києва.

"Ми віримо у великий потенціал нашого продукту на ринку електронних сигарет в Україні, оскільки в ньому чудово поєднуються якість, дизайн, простота і стиль", - сказав на презентації запуску Олександр Пономарчук, директор з маркетингу компанії JTI Україна.

Цей електронний випарник запустили в більш ніж 20 країнах, серед яких Франція, Італія, Швейцарія, Канада. Румунія, Великобританія. Компанія орієнтувалася на дорослих курців, які хочуть спробувати альтернативний продукт з потенційно зниженим ризиком.

В останніх звітах урядових груп охорони громадського здоров'я Великобританії зазначено, що вейпинговые продукти - потенційно більш безпечна альтернатива сигарет (Ann McNeill, Leonie S Brose, Robert Calder, Linda Bauld, Debbie Robson, 2018/Evidence review of e0cigarettes and heated tobacco products 2018/ F report commissioned by Public Health England)

Logic Compact не є безумовно більш безпечною альтернативою звичайним сигаретам, але тести показали, що його пар містить на 95% менше компонентів, рекомендованих ВООЗ для зниження в сигаретному димі (На основі порівняння 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров'я для зниження в сигаретному димі, виміряних в димі стандартної контрольної сигарети (3R4F), у порівнянні з парами Logic Compact. Використання цього продукту не означає, що воно обов'язково безпечніше, ніж паління звичайних сигарет).

Інформація надана компанією JTI.

    Реклама на dsnews.ua