• USD 27.1
 • EUR 30.6
 • GBP 36.2
Спецпроєкти

Як швидко зробити ПЛР-тест в Києві?

Полімеразна ланцюгова реакція(ПЛР) — один з методів лабораторної діагностики КОВІД-19. Щоб дізнатися, чи хворий пацієнт, вивчіть зразок слизової оболонки носоглотки/ротоглотки. ПЛР тест — визначає на 99% наявність коронавируса

Реклама на dsnews.ua

Тому, якщо був контакт з носієм інфекції Covid-19, не варто чекати появи симптомів, а слід негайно зробити необхідні аналізи ПЛР. Результати дослідження дозволять надійно виявити вірус до того, як ваше здоров'я погіршиться.

Мобільна лабораторія компанії "Callab" максимально швидко прибуде за вказаною адресою, щоб зробити ПЛР тест на дому в Києві або в Київській області.

Оскільки точність техніки становить 99-100%, вона зазвичай вважається золотим стандартом в роботі КОВІД-19. Тест на ПЛР покаже, якщо людина заразилася протягом першого дня після попадання вірусу в організм.

Основні симптоми коронавірусу

Тест на КОВІД-19 обов'язково має пройти кожен охочий, якщо спостерігаються на тлі високої температури тіла:

 • Поява задушливого сухого кашлю;
 • Наявність задишки і болю в грудях;
 • Підвищена втома і загальна слабкість;
 • Знижений нюх;
 • Нездатність розрізняти смаки;
 • Порушення роботи травної системи
 • Поява нудоти, блювоти або діареї.

Всі, як молоді, так і літні люди з діагнозом пневмонії мають здати аналізи при перших симптомах ГРЗ.

Як потрібен ПЛР-аналіз для виїзду за кордон?

Щоб мати право перетинати державні кордони в умовах пандемії, мандрівникові необхідно пройти тестування на коронавірус. Хвороба продовжує поширюватися по всій планеті, тому більшість держав посилили вимоги до в'їзду іноземців на їх територію.

За 2-3 дні до виїзду за кордон необхідно провести аналіз ПЦР. Кожна держава має свої умови перетину кордонів, які слід уточнювати в посольстві або консульстві. Для виїзду за кордон потрібен сертифікат, надрукований на міжнародному бланку з негативним результатом тесту. Крім того, при перетині кордону даний документ необхідно буде перевести на англійську мову, а після повернення в Україну необхідно пройти повторне тестування не пізніше 14 днів з дати прибуття.

Якщо результат тесту на ПЛР негативний, то можна буде зробити це без самоізоляції. Медики рекомендують провести аналізи всім, хто був у контакті з людьми, які повернулися з-за кордону.

Чи потрібна спеціальна підготовка для аналізу?

Щоб не спотворювати результати дослідження, потрібно заздалегідь підготуватися до мазку з носа і ротоглотки. Перед тестуванням слід:

 • Не приймати алкогольні напої (не менше ніж за 24 години);
 • Не приймати ліки для горла/носа (протягом 12 годин);
 • Не палити, не чистити зуби, не користуватися рідинами для полоскання рота (протягом 4 годин);
 • Не вживати їжу і воду (протягом 2 годин).

При сильній спразі можна пити негазовану воду, але не пізніше ніж за пів години до процедури.

Де в Києві можна швидко здати будь-які аналізи?

ПЛР тест можна швидко пройти в Київській медлабораторії "Callab", яка має більше переваг, на відміну від інших діагностичних установ. Завдяки мобільній лабораторії зробити тест ПЛР можна вдома або на роботі. Слід зазначити, що в арсеналі медичного центру є сучасна техніка з інноваційним декомпресійним обладнанням і кваліфікованим персоналом.

Перед кожним виїздом співробітники мобільної бригади, проходять ретельну перевірку на наявність коронавірусу. Готовий результат ПЛР тесту можна отримати протягом 6 годин після взяття мазка. Для клієнтів які планують виїхати за кордон, безкоштовно надається допомога для оформлення документів англійською мовою. Забір біоматеріалів проводиться за попереднім записом, для уникнення довгих черг і випадкового зараження під час очікування.

  Реклама на dsnews.ua