• USD 26.6
  • EUR 31.5
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Як зберегти пам'ять про близьких для нащадків? "Аргест Стоун" увічнить образ в граніті

Втрата близьких - завжди дуже болюча. І кожен хоче продовжити пам'ять про рідних і близьких на багато років або навіть століть

Реклама на dsnews.ua

Найбільш поширеним способом є встановлення гранітного памʼятника. Варіанти виконання памʼятників з граніту дуже великі. Але найпомітнішими і здатними розповісти все про життя і здобутки покійного, є елітні памʼятники і навіть цілі меморіальні комплекси.

Граніт — той матеріал, який може прослужити десятки, а то і сотні років. Він абсолютно не піддається впливу навколишнього середовища: сонця, вітру, дощів.

Елітні памʼятники — це окремий вид мистецтва, що актуальне вже багато століть. Адже незважаючи на досить сумну тематику і причину звернення до цих виробів, за допомогою професіоналів, замовник зможе передати всю ступінь своєї любові і поваги до покійного.

Як визначитися із зовнішнім виглядом памʼятника?

Існує безліч можливостей виконання памʼятників або меморіальних комплексів. І часом дуже складно визначитися з варіантом оформлення не тільки стели, але і з оформленням всього місця поховання.

Якщо Ви вирішили зупинитися не просто на встановленні звичайного памʼятника, а на оформленні меморіального комплексу і вибрати установку елітного памʼятника, радимо вам звернутися до професійних дизайнерів, які працюють в даній сфері.

Фахівці з оформлення місця поховання запропонують на вибір безліч варіантів. Дизайнери гранітної майстерні ретельно і з урахуванням всіх побажань замовника, намалюють ескіз оформлення могили.

Професійна майстерня з виготовлення елітних памʼятників

Вибір майстерні, яка зможе допомогти Вам обрати відповідне оформлення місця поховання вашого рідної або близької людини — складне завдання. Адже ми хочемо залишити інформацію про покійного на довгі роки.

Тому при виборі фірми радимо звернути вашу увагу на майстерню "Аргест Стоун". Фахівці даної компанії постійно вдосконалюють свої навички з виробництва памʼятників і можуть запропонувати вам не просто установку стандартної стели, а здійснення цілого авторського проєкту в оформленні могили.

Елітні памʼятники — один з головних напрямків роботи "Аргест Стоун". Всі памʼятники від Аргест Стоун виготовляються вручну з граніту і мають офіційну гарантію. Для підбору варіантів оформлення і розрахунку замовлення, залиште заявку на сайті компанії або передзвоніть за номером +38 (050) 100-00-42

    Реклама на dsnews.ua