• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Як вигідно купити долари: поради фінансового порталу

На обміні валют можна заробити більше, ніж пропонують по загальнодоступним курсам. Як це зробити?

Реклама на dsnews.ua

Валютний аукціон, сервіс фінансового порталу Minfin.com.ua, зібрав кілька порад, завдяки яким ви зможете купити долар вигідніше.

Порівнювати курси в різних районах

Курси в різних районах можуть відрізнятися — особливо, якщо ви хочете обміняти валюту в обміннику. Щоб обміняти валюту вигідно, порівняйте, за скільки її продають в різних районах вашого міста.

У швидкому і зручному пошуку вам допоможе Валютний аукціон: сервіс дозволяє переглянути оголошення про обмін валюти в різних містах, районах і навіть на станціях метро.

Обмінювати валюту в банківський час

Курс валют залежить від зовнішніх і внутрішніх економічних факторів. Так, невеликі коливання долара може викликати хід торгів на міжбанку.

Якщо коротко, міжбанк — це обмін валют між самими банками. Від обсягу і кількості запитів на долар буде залежати і його курс. Чим більше попит на долар — тим вище курс його продажу. На результат торгів на міжбанку орієнтуються й обмінники.

Міжбанківські торги проходять в робочі дні з ранку до вечора. Коли на міжбанку затишшя, і неможливо оцінити попит на популярність валюти — обмінники ставлять менш вигідний для клієнтів курс, щоб перестрахуватися.

Також робота касирів в нічний час оплачується дорожче, тому, обмінюючи валюту в нічний час, ви доплачуєте ще й за екстрену послугу. Вигідно обміняти валюту вночі не вийде. Кращі курси покупки валюти можна знайти з понеділка по п'ятницю вранці та вдень.

Міняти валюту великими сумами

Багато банків і обмінники пропонують більш вигідний курс на обмін великих сум. Наприклад, якщо середній курс покупки долара по обмінникам і банкам становить 27,9 грн, то гуртом його можна купити за 27,7 або менше. Мало того, деякі пункти обміну розміщують на табло саме гуртовий курс, бо він найпривабливіший. Курс на менші суми може відрізнятися.

Стартову суму гурту визначає сам пункт обміну або банк. Наприклад, деякі обмінники встановлюють суму гурту в розмірі 1 тисячі доларів і більше. Банки, своєю чергою, найчастіше дають знижки при операціях від 5 тисяч доларів.

Що таке валютний аукціон

Валютний аукціон — це сервіс, де банки, обмінники і приватні особи розміщують оголошення про обмін валюти. З його допомогою ви можете знайти та порівняти оператора для самої вигідної угоди, не виходячи з дому.

    Реклама на dsnews.ua