• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Камінг-аут MÉLOVIN покажуть у повній версії Atlas Weekend і у великому репортажі "Вікна-Новина"

Медіагруппа StarLightMedia рада вітати камінг-аут співака MÉLOVIN, котрий він зробив під час фестивалю Atlas Weekend

Реклама на dsnews.ua

Сподіваємось, що це стане початком суспільного діалогу про захист прав та можливостей ЛГБТ+ спільноти в Україні. В новому телевізійному сезоні М1 готує проєкт, ведучим якого стане MÉLOVIN.

Музичний телеканал М1, який вів пряму трансляцію з фестивалю, не був проінформований менеджментом MÉLOVIN про плани співака щодо камінг-ауту на сцені Atlas Weekend. Представники музиканта надали телеканалу інформацію тільки про піротехнічне шоу. Прикро, що команді каналу не повідомили про запланований момент і трансляція продовжилась за традиційними принципами ефіру – активність переключень, зміна локацій та учасників заради більшої динамічності та яскравості кадру. 

Позиція StarLightMedia незмінна – ніхто не може бути дискримінованим за ознаками гендеру, віку, стану фізичного чи ментального здоров’я, релігійних переконань чи сексуальної орієнтації. 

Повну версію виступу MÉLOVIN буде сьогодні викладено на офіційній сторінці М1 в YouTube. Крім того, сьогодні, 6 червня, на телеканалі СТБ у програмі "Вікна-Новини" о 22:00 вийде великий сюжет про камінг-аут. Від вечора ми використовуємо для висвітлення і наші діджитал ресурси.

    Реклама на dsnews.ua