• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Комп'ютерна анестезія зубів: особливості технології

Реклама на dsnews.ua

Комп'ютерна анестезія STA: переваги і недоліки методики

Що таке компʼютерна анестезія СТА. Етапи проведення. Протипоказання для використання

Біль — головна причина страху пацієнта перед стоматологом, якого потрібно відвідувати щонайменше один раз на півроку, інакше можуть виникнути серйозні проблеми не тільки з зубами, але і з організмом в цілому.

Благо, більше можна не боятися такого важливого для здоровʼя лікаря, адже зʼявився такий сучасний дієвий метод знеболювання, як компʼютерна анестезія STA, яка передбачає використання різних препаратів.

Завдяки такій технології навіть боязливий дорослий і маленька дитина можуть не боятися будь-якого болю і дискомфорту, що виникають у ротовій порожнині в процесі лікування зуба. Така сучасна компʼютерна анестезія зубів використовується лише в стоматології, однак варто знати, що це перспективний напрям, який планують розвивати і в хірургії. Чим особлива компʼютерна анестезія STA, чим зумовлений відмінний ефект від дії такого знеболювання, як воно впливає на мʼязи обличчя, чи є тиск на ясна?

Чим особлива анестезія STA

Багато хто хоче знати докладну відповідь на питання про те, що це таке компʼютерна анестезія STA. Дана технологія була розроблена в Америці і передбачає використання спеціального апарату, який оснащений мікропроцесором і стерильною одноразовою трубкою, на кінці якої розташована тонка голка (фото можна подивитися нижче).

Анестезія STA дозволяє контролювати подачу знеболювального препарату в автоматичному режимі, причому попередньо вибирається режим для правильного знеболення різних зон. Така сучасна анестезія усуває чутливість нервових закінчень, позбавляє від тиску на ясна і виключає оніміння язика, обличчя, навколишніх тканин.

Для досягнення необхідного ефекту стоматологи використовують різні препарати. Сучасні препарати для анестезії дозволяють якісно знеболити альвеолярні нерви, різцеві отвори і інші ділянки.

Плюси компʼютерної анестезії STA

Компʼютерна анестезія STA — це сучасна стоматологія без болю і дискомфорту, без лікарської помилки і передозування, адже під компʼютерним контролем використовуються найкращі препарати для знеболювання.

Компʼютерна анестезія STA System передбачає використання анестетика, дія якого настає негайно, завдяки чому лікування відбувається швидше, а пацієнт переживає протягом меншого проміжку часу.

Ефект знеболювання триває протягом однієї-двох хвилин (точний час залежить від дози препарату, що використовується).

Анестезія СТА приваблива ще кількома важливими моментами:

  • можна досить точно розрахувати кількість анестетика;
  • можна впливати тільки на мʼякі тканини і кістки;
  • для кожного пацієнта використовується одноразова голка;
  • можливе лікування зубів вагітним жінкам і особам, у яких було діагностовано серйозне захворювання серця або судин.

Зараз компʼютерна анестезія в дитячій і в дорослій стоматології використовується тільки приватними клініками, каже Симрок Ксенія Тарасівна.

    Реклама на dsnews.ua