• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Краудфандинг одягу на РайDAY у ТРЦ "РайON"

27 та 28 серпня у ТРЦ "РайON" відбудеться краудфандингова ініціатива "Разом добріше". Ідея в тому, щоб удома розвантажити власну шафу від зайвого одягу, який вже не актуальний для власника, але який пригодиться іншим. Волонтери громадської організації "Долоні добра" приймуть та передадуть його тим, хто потребує

Реклама на dsnews.ua

До речі, краудфандинг – це міжнародний тренд, коли спільними зусиллями разом можна організувати проєкт, допомогти та реалізувати добру справу.

Тож чому б не зібратись всією родиною та розвантажити шафи? Адже у багатьох знайдуться речі, які лише займають місце, бо ними не користуються, не одягають. А комусь все це може пригодитися, потішити, зігріти та прикрасити. Всі, хто принесе одяг для доброчинності, навзаєм отримають від ТРЦ "РайON" екосумку на згадку. 

Упродовж двох днів, із 15:00 до 20:00, буде працювати спеціальна локація Community Point для збору речей. "Разом добріше" – така назва акції і водночас послання громадської організації "Долоні добра" та ТРЦ "РайON" до киян, яку підтримують журналісти видання "Вікенд" та телеканалу "Київ", Деснянська районна державна адміністрація, а також гості торгово-розважального центру.

Прохання долучатися та приносити випраний чистий одяг, без пошкоджень, запаху та плям. Більше про акцію "Разом добріше" можна дізнатись у її правилах на сайті та фейсбук-сторінці торгового центру. 

ТРЦ "РайON" – місце, де можна знайти все необхідне поруч з домом: трендові й стильні рішення, розваги для всієї родини, ідеї для саморозвитку та можливості зробити добру справу. Саме тому доброчинний проєкт ініційовано з нагоди РайDAY – головного щорічного свята ТРЦ. Цього року святкування припадає на 28 серпня. Запрошуємо, адже захід традиційно буде цікавим для усієї родини. 

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua