• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.3
Спецпроєкти

L'Oreal Україна розпочинає програму для жінок, постраждалих від домашнього насильства

5 серпня L'Oreal Україна спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення розпочинають 4-ий сезон загальноосвітньої програми "Краса для всіх", щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього та гендерно обумовленого насильства, здобути безкоштовну освіту в сфері краси

Реклама на dsnews.ua

Мета програми — за допомогою спеціального курсу навчити жінок, які перебувають у непростій життєвій ситуації, основам перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до кращого життя. 5 серпня 2020 року L'Oréal Україна запускає навчальний процес 4-ого сезону проекту "Краса для всіх", щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього та гендерно обумовленого насильства, здобути безкоштовну освіту в сфері краси. Реалізація програми здійснюється спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та за підтримки Фонду L'Oréal.

Навчальний курс в рамках Програми "Краса для всіх" викладатимуть висококваліфіковані спеціалісти, практикуючі майстри у салонах краси, які пройшли спеціальне навчання по роботі з продукцією бренду MATRIX та мають необхідні презентаційні навички. Навчальний курс був спеціально розроблений для даного проекту. Курс гарантує, що всі учасниці отримають навички, необхідні для початку кар'єри у салонному бізнесі. З серпня 2020 року 30 учасниць проходитимуть навчання у 2 групах протягом 5 місяців у місті Києві. Програма передбачає 536 годин навчання!

У грудні 2020 року учасниці приєднаються до команди з 5565 осіб, які в 2018 році пройшли безкоштовне навчання у різних країнах світу. Сьогодні програму "Краса для всіх" представлено в понад 25 країнах Латинської Америки, Азії, Європи та Середнього Сходу.

ПРО ФОНД L'ORÉAL

Супроводжуйте. Цінуйте. Спілкуйтеся. Підтримуйте. Розширюйте межі. Це переконання, основні цінності, завдяки яким Фонд L'Oréal завжди відданий жінкам. В основі цього підходу — наука і краса. Завдяки програмі "Для жінок у науці", яка здійснюється за підтримки ЮНЕСКО, Фонд L'Oréal мотивує випускниць університетів робити кар'єру в науці, підтримує жінок-дослідниць і відзначає їх за видатні досягнення у традиційно "чоловічих" галузях науки. За допомогою програм краси L'Oréal допомагає жінкам, які страждають від хвороб, фінансових труднощів чи соціальної ізоляції, повернути собі відчуття власної гідності й жіночності, що позитивно впливає на їхнє самопочуття та успішність. Також Фонд проводить освітні програми для експертів у сфері краси.

ПРО КОМПАНІЮ L'ORÉAL

L'Oréal Україна — один із лідерів на ринку косметики та парфумерії (No 1 косметична Група у світі). Філію в Україні створено 2004 року. Станом на 2019 рік в Україні понад 270 працівників і 88 000 працівників у різних філіях компанії у всьому світі, у 2019 році зареєстровано 497 патентів на винаходи. Компанія представлена (має філії) у 150 країнах світу та володіє портфоліо з 36 взаємодоповнювальних брендів. В Україні функціонує 4 департаменти: Департамент продукції масового попиту, Департамент продукції люкс, Департамент професійних продуктів і Департамент активної косметики.

    Реклама на dsnews.ua