• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

LANET PRODUCTION відновив роботу в звичайному режимі

Реклама на dsnews.ua
Якщо ви плануєте фото - або відеозйомку в Києві, у нас чудова новина: студія LANET PRODUCTION відновила роботу в звичайному режимі!

Команда видеопродакшн студії професійно втілить в життя навіть найсміливіші ваші ідеї.

LANET PRODUCTION об'єднує найкращих фахівців, використовує висококласне обладнання, а також має власний знімальний павільйон з 4 студіями, що дозволяє не витрачати час на пошуки і оренду відеостудії і працювати відразу над декількома проектами одночасно. З LANET PRODUCTION будь-який вид аудіовізуального контенту буде реалізований якісно і, що не менш важливо, в обумовлений термін.

Видеопродакшн

Ви можете замовити як повний цикл відеовиробництва, так і окремі послуги по створенню відеопродукції: від зйомки та монтажу до оренди знімального павільйону. Фахівці зроблять ваше відео якісним, незабутнім та по-справжньому яскравим. Ролик з елементами анімації, унікальна озвучка або цікаві спецефекти - все це ви отримаєте, звернувшись до LANET PRODUCTION.
LANET PRODUCTION пропонує клієнтам власну студію, однак готова працювати на будь-який інший локації в будь-яких куточках країни.

Аерозйомка

Аерозйомка активно використовується при створенні як комерційних, так і приватних фото - і відеопродуктів, адже вона дає можливість отримати унікальний контент, який гарантовано стане предметом захоплення всіх оточуючих. Замовивши аерозйомку в Києві в LANET PRODUCTION ви отримаєте дійсно дивовижний результат, адже для зйомки квадрокоптером використовується тільки якісна техніка, якою управляють професійні оператори-пілоти.

Фотозйомка

Репортажна зйомка подій будь-якого масштабу або ж фотосесія в студії вимагають особливих навичок і високого рівня професіоналізму. Важливо не тільки наявність якісного обладнання і досвіду в цій справі, але і особистий підхід до кожного клієнта, увагу навіть самим дрібним деталям і повна зануреність в процес. Замовивши фотосесію в Києві в студії LANET PRODUCTION, ви отримаєте не тільки прекрасний результат, але і справжнє задоволення від процесу зйомки, адже фотографи студії приділяють особливу увагу підготовці: обговорюють сценарій події або ж тематику, беруть до уваги побажання замовника, а також дають професійні рекомендації на підготовчому етапі.

    Реклама на dsnews.ua