• USD 41
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Мережа Фокстрот ініціювала проведення місяця подяки #вшануйвоїна

Метою ініціативи є вшанування захисників з бойових підрозділів Сил оборони, яким корпоративний штабу компанії "Допомога нашим" надає системну допомогу

Реклама на dsnews.ua

Протягом червня ритейлер проводить у своїх соцмережах інформаційну кампанію – місяць гордості і подяки #вшануйвоїна, щоб розповісти більше про підшефних, хто боронить нашу державу. І, зокрема, про ті бойові підрозділи і військові частини, якими опікується корпоративний штаб Фокстрот "Допомога нашим": групу аеророзвідки Foxtrot 80 ОДШ Галицької бригади, бійців 3-ї ОДШБ та полк Азов, вертолітників-чорнобаївців, Київську зенітно-ракетну бригаду (і ще 10 бригад Повітряних сил України), легендарну 47-у бригаду "Магура" тощо.

"Триває 28-й місяць війни і це час справжньої гордості і подяки. Нам є ким пишатись! Майже 3 тисячі співробітників працюють в тилу і платять податки, 200 бійців з Фокстрот – в ЗСУ. 35 мільйонів від компанії технікою і не тільки – захисникам, які боронять наше сьогодення. Нам важлива нова ініціатива – #вшануйвоїна #справжнягордість. Тому, що нашим на нулі вкрай важливо знати, що ми поруч" – розповідає ініціатор кампанії Олексій Зозуля, СЕО Фокстрот.

У Фокстрот зазначили, що пріоритет в одержанні допомоги мають бойові підрозділи, бійці ППО, а також бригади, де є мобілізовані колеги. Лідерами запитів від військових залишається різноманітна комп’ютерна техніка, яка допомагає воїнам керувати дронами, аналізувати великі обсяги розвідданих, а також все, що потрібно для живлення – генератори, зарядні станції та павербанки. Окремо можна виділити потребу військових в облаштуванні побуту – все це допомагає воїнам забезпечити мінімальний комфорт на позиціях.

Окрім стандартних запитів, Фокстрот надає допомогу й у нетипових ситуаціях. Наприклад, у рубриці #вшануйвоїна ритейлер поділився, як волонтери штабу "Допомога нашим" знайшли необхідні інструменти та допоміжні засоби для ремонту гвинтокрилів для інженерів, які несли службу на легендарному аеродромі у Чорнобаївці.

А для київської зенітної ракетної бригади, яка збиває всі види ракет і ворожих дронів, спільно з партнером БФ Козак Драйв Фокстрот передали мобільний банно-душовий комплекс та мобільну кухню.

Відзначимо, створення корпоративного штабу Фокстрот "Допомога нашим" ініціював СЕО компанії Олексій Зозуля на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в лютому 2022 року, а співзасновники бренду Валерій Маковецький та Геннадій Виходцев узгодили обсяги регулярної допомоги технікою. За 846 днів протистояння ворогу компанія надала Силам оборони України 8175 одиниць техніки на понад 35 млн грн. Робота штабу триватиме до повної перемоги України.

Завдяки системній роботі у червні 2024 року корпоративний штаб Фокстрот "Допомога нашим" посів 1 місце в Національному конкурсі "Благодійна Україна-2023" у номінації "Благодійність середнього та малого бізнесу". Це єдиний щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращих благодійників, волонтерів і найбільш ефективних доброчинних ініціатив в Україні.

    Реклама на dsnews.ua