• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Світова прем'єра нового Lexus NX

12 червня 2021 року в п'ятій ранку за середньоєвропейським часом пройшла світова прем'єра бестселера японського бренду. Одне з найголовніших нововведень — поява плагін-гібридної версії кросовера

Реклама на dsnews.ua

На частку цієї моделі припадає близько третини всіх продажів Lexus в Європі, з 2014 року було продано понад мільйон NX, і не дивно, що саме ця модель була обрана для того, щоб — цитата — «почати нову главу в історії Lexus». Відтепер всі нові моделі Lexus — це симбіоз трьох складових: технологій, безпеки — і емоцій. Саме так японський виробник визначає тепер свої пріоритети.

У новому NX всs три складових — в наявності. Глобально зовнішність кросовера не змінилася, хоча в деталях змін вистачає (95% всіх деталей NX розроблені з нуля), а найголовніше — його легко буде впізнати за новою формою задньої оптики і горизонтальної лінії, що з'єднує ліхтарі. Цей елемент тепер буде використовуватися на всіх нових моделях Lexus. У салоні зміни помітніші, він став як сучаснішbv, технологічнішим, так і елегантнішим. 14-дюймовий дисплей — це правильне рішення.

Новий NX буде представлений в чотирьох версіях, стартова — Lexus NX 250 c 2,5-літровим мотором потужністю 199 к.с. (Поставляється не на всі ринки), NX 350 c турбованим 2,4-літровим мотором потужністю 279 к.с. і обертовим моментом 430 Нм, вже звичний гібрид Lexus NX 350h, потужність якого зросла на 22%, динаміка — на 15%, і тепер він набирає 100 км/год за 7,7 с, але найголовніше — абсолютно нова версія Lexus NX 450h+, перший плагін-гібрид в історії Lexus. Потужність силової установки — 306 к.с., розгін до "сотні" — рівно 6 секунд, при цьому тільки на електротязі кросовер здатний проїхати 63 кілометри. Цікаво, що незважаючи на додавання батареї і електродвигуна, японським конструкторам вдалося так скомпонувати всі елементи, щоб не постраждав обсяг бака — він вміщує 55 л, так що запас ходу у NX 450h+ буде вражаючим. Повна зарядка батареї займе від 30 до 60 хвилин — залежно від зарядного пристрою.

Природно, новий Lexus NX буде володіти повним набором найсучасніших електронних помічників і систем безпеки, включаючи нову систему, що попереджає аварійну ситуацію при відкритті дверей — якщо ви збираєтеся вийти з автомобіля, але при цьому NX бачить наближається позаду мотоцикл або велосипед — він просто не дасть вам цього зробити і попередить сигналом на панелі приладів.

Новий Lexus NX з'явиться в продажу в Україні на початку 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua