• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Moneybox: Як працює франшиза і чи гарантує вона окупність

Спершу варто сказати, що назву франшизи можна перекласти як "грошова коробка/ящик" або, одним словом, "скарбничка". Звучить привабливо, особливо для тих, хто прагне до більш-менш легкого доходу

Реклама на dsnews.ua

Про франчайзера досить багато інформації, і це, безумовно, позитивний момент.

* Франшиза працює в Україні, проте послуги пропонує всім країнам СНД.

* Збірку і продаж своїх терміналів здійснює самостійно в своєму цеху.

* Також відомо, що до своєї франшизи ця компанія пропонує такі послуги як доставку, збірку і установку, тісну роботу з менеджером, а також від 35% вартості терміналу обіцяє витрачати на просування точки франчайзі і рекламу.

Найбільше хотілося б звернути увагу на ряд переваг.

Явні переваги:

  1. Ресурс франшизи Moneybox вказує, що компанія працює понад 12 років.
  2. Окрім цього, активно розвивається офіційний акаунт в Інстаграмі, де ще з серпня 2020 року понад 30 тисяч підписників
  3. Також на сайті вказано, що компанія отримує бонуси за кожен дохід свого партнера. Це максимально привабливі умови, тому що кожного дня вони зацікавлені в результаті кожного з партнерів. Таким чином, потенційний покупець почувається впевнено з придбанням франшизи

Відгуки про франшизу Moneybox

Це важлива складова, яка заслуговує на окрему увагу. З першого року роботи компанії всі відгуки чинних партнерів позитивні — вони доступні як російською, так і українською мовами. Є всі підстави стверджувати, що компанія "Манібокс" максимально клієнтоорієнтована. Тобто можна повністю довіритися дванадцятирічному стажу фірми.

У коментарях ми читаємо переможні вигуки про те, як вдалося розбагатіти або хоча б виправити своє матеріальне становище за допомогою франшизи, а це і є найголовніше завдання компанії. При цьому багато відео і фото звітів — доказів їхніх досягнень. Отже, можна зробити висновок, що MoneyBox може з легкістю виконувати свою роботу.

Окупність

На сайті пишуть, що окупність проекту — чотири-шість місяців і, незважаючи на потужну конкуренцію з боку інших платіжних систем і способів оплати, компанія "Манібокс" вже 12 років є лідером ринку платіжних терміналів.

Багато в чому завдяки відділу аналітики, який враховує чисельність населення в містах, тому що в маленьких і навіть середніх містах (особливо з консервативним населенням) стратегія окупності може відрізнятися, як і комісія на різні види платежів.

Саме про такий пасивний дохід хочеться говорити, коли даєш рекомендації.

Висновок про moneybox.net.ua

Радимо добре подумати і зважити з економічної точки зору свої фінанси і підібрати модель бізнесу від "Манібокс" саме для вашого міста. Багато провідних експертів бачать в ній спосіб стабільного пасивного доходу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua