• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Moneyveo у переліку кращих роботодавців

Редакція журналу "ТОП-100. Рейтинги найбільших" підвела підсумки рейтингів "Кращі HRD" та "Кращий бренд роботодавця". Почесні місця в обох отримала фінтех-компанія Moneyveo

Реклама на dsnews.ua

Для складання рейтингів експертне журі та редколегія провели оцінювання майже 200 компаній і HR-експертів. При визначенні компаній-переможців враховувались такі критерії: рівень винагороди, лояльність співробітників, система кар'єрного зростання і підходи до розвитку персоналу. Значну увагу приділили також ціннісній пропозиції і репутації компанії на ринку тощо. Усього до переліку кращих роботодавців потрапило 30 компаній, серед них і Moneyveo.

Вікторія Золотаревська, CHRO компанії, розповіла, що ця перемога – результат комплексної роботи з командою: "Ми постійно впроваджуємо нові HR-програми та покращуємо існуючі. Адже впевнені, що успішність бізнесу напряму залежить від успішності співробітника".

Компанія дійсно може пишатись високими бізнес-показниками. Зокрема, наразі її послугами користується майже 1 130 000 українців, а за весь час роботи сервісу було видано близько 5,9 млн кредитів на суму майже 26 млрд грн. До того ж у 2021 році компанія випустила платіжну картку Veocard – першу у своєму роді на вітчизняному ринку небанківських фінансових послуг. Ці досягнення були б неможливі без злагодженої роботи команди. Яка в свою чергу формується та підтримується завдяки зваженій HR-політиці, врахуванню в ній місії, цінностей та довгострокових планів розвитку компанії.

Вікторія додає: "Важливо, щоб HR-експерти брали активну участь у формуванні та визначенні стратегії розвитку компанії та її пріоритетів, були учасниками та ініціаторами змін. Тоді вдається балансувати бізнес-завдання та особисті цілі співробітників. І досягати обох. В Манівео ми постійно аналізуємо ефективність наших HR-активностей, трансформуємо їх відповідно до нових викликів бізнесу та змін у потребах співробітників. Наша перемога у рейтингу "Кращий бренд роботодавця" підтверджує, що ми рухаємось у правильному напрямку. Проте головний доказ цього – висока залученість і задоволеність команди, а також постійне зростання бізнесу".

Сама Вікторія стала одним з найкращих HR-директорів України. Журі гідно оцінило її авторитет керівника в професійному і експертному співтоваристві, вплив на формування корпоративної культури тощо. Вагому роль у перемозі CHRO Moneyveo зіграли значущі проєкти з рекрутингу, утримання та мотивації персоналу, організовані нею.

Нагадаємо, що Moneyveo не вперше відзначається у HR-конкурсах та дослідженнях. Зокрема, компанія увійшла до аналогічного рейтингу "Кращий бренд роботодавця" у минулому році, а у 2021 кадровий портал grc.ua назвав її однією з найбажаніших для працевлаштування компаній в галузі фінансових online-послуг.

    Реклама на dsnews.ua