• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Чи можна пити воду після фільтра зворотного осмосу?

Пити воду низької якості небезпечно для здоровʼя. Її навіть ризиковано використовувати для побутових потреб. Водоочисні стандартні установки не гарантують того, що в будинок буде потрапляти вода хорошої якості. Адже часто обладнання застаріле і не справляється зі своїм завданням.

Реклама на dsnews.ua

Тому важливо самостійно піклуватися про своє здоровʼя. У цьому допомагають фільтри зворотного осмосу. Але чи правда, що вони практичні й безпечні? Зараз розберемося.

Користь очищення

Після фільтра вода виходить чистою і приємною на смак. Також вона абсолютно безпечна. Коли ви встановите фільтр зворотного осмосу, то відразу помітите різницю. Вода з нього набагато краще бутильованої, кипʼяченою і тим більше водопровідної. Фільтр сприяє тому, що на чайниках, кавоварках, пральних машинах не зʼявляється накип. Тому така техніка зможе служити дуже довго і не ламатися.

Елементом, що фільтрує в приладі, є мембрана, згорнута в рулон. Зроблена вона у вигляді сітки, яка має осередки схожі на молекули води. В результаті через фільтр проходять тільки молекули води і гази, у вигляді кисню. Так до нас надходить обезсолена вода, в якій відсутні шкідливі елементи й органічні речовини (метали, віруси, нітрати, хлор і т.д.).

Перед самою системою очищення краще поставити фільтр попереднього очищення, тоді система довше прослужить. У таких фільтрах залишаються великі елементи, пісок, іржа і подібні.

Чи відповідає це стандартам?

Вода, яка проходить через фільтр зворотного осмосу, відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Проводилися багато досліджень, які показали, що вода з такого фільтра не створює шкідливих наслідків для організму людини. Навпаки є докази, що вона корисна. Воду з фільтра зворотного осмосу застосовують в американських екіпажах вже близько 50 років. І медики кажуть, що люди не стикалися з негативними наслідками.

Різні люди по всьому світу пʼють воду після зворотного осмосу багато років і мають хороші показники здоровʼя.

Всесвітня організація охорони здоровʼя також підтверджує, що фільтри зворотного осмосу не мають негативних факторів. Немає такої наукової праці, в які наводяться конкретні переконливі докази, що така вода шкодить організму.

Ще варто відзначити, що фільтри роблять з якісних матеріалів. Вони перевірені роками. До складу матеріалів не входить токсичні речовини, які зашкодили б здоровʼю. Сама система ретельно продумана виробниками і дозволяє отримувати воду високої якості.

Надійна покупка

Хоча за ціною фільтри зворотного осмосу недешеві, їх покупка коштує того. Адже у вас завжди буде можливість отримати чисту воду для пиття і приготування їжі. Це допоможе вам відчувати себе комфортно, ніж якби вам довелося постійно купувати воду в магазині і носити її додому. Та й то, немає точних підтверджень, що вода, яку привозять нам у квартиру або будинок, якісна і повністю нешкідлива.

Зараз вибрати фільтр не складає труднощів, і все ж поспішати з вибором не слід. Добре продумайте, який варіант вам найкраще підійде, щоб він задовольнив всі потреби вашої родини. Віддавайте перевагу перевіреним інтернет-магазинам, які можуть гарантувати якість свого товару.

Фільтр зворотного осмосу цілюще позначиться на вашому здоровʼї. Ви зможете бути спокійні за своє здоровʼя, адже будете знати, що пʼєте якісну воду. Порадьтесь з друзями, які фільтри з такою системою вони купували. Також ви можете поставити питання менеджерам в інтернет-магазині. Вони з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і запропонують найкращий варіант. Бажаємо вам гарного вибору!

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua