• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Німецька компанія стала співінвестором будівництва ЖК "Новопечерська Вежа" (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Реклама на dsnews.ua
Співінвестором будівництва житлово-офісного комплексу "Новопечерська Вежа", який зводиться в Печерському районі Києва - пер. Кленовому, 7, 7-А, 7-Б; вул. Кіквідзе, 41-А, 41-43, стала провідна німецька архітектурно-будівельна компанія "Möser GmbH"

За словами керівника компанії-співінвестора та замовника будівництва ТОВ "Гранд Луол" Олександра Семинищева, кияни знайомі з цим комплексом під назвою ЖК "Панорама". Але, переглянувши якісні та іміджеві характеристики житлового комплексу після приходу іноземного інвестора, було прийнято рішення здійснити ребрендинг назви у зв'язку із оновленням концепції проекту. Так з'явилася "Новопечерська Вежа". Перейменування проекту є не єдиною зміною - комплекс в процесі кардинальних нововведень.

"Прихід в співінвестори німецької архітектурно-будівельної компанії" Möser GmbH ", яка має великий досвід у зведенні житла для європейців, що знаменує собою не декларативні, а реальні європейські традиції - затишок і комфорт європейського рівня. Наші партнери поставили це головною вимогою до житла", - підкреслює Олександр Семенищев.

Він додав, що партнери схвалюють основна вимога української сторони в напрямку доступності житла.

"Скажу більше: прихід німецької співінвестора дозволяє зробити житло в комплексі більш доступним для українців", - розповідає керівник української компанії.

ЖК "Новопечерська Вежа" - це 26-ти поверховий будинок, який включає 2 секції по 2 вхідні групи в житлові частини будинку. З 1-го по 24-й поверхи - одне-, двох-, трьох-, чотирикімнатні квартири, 25-26 поверхи - дворівневі квартири. Мінімальна загальна площа будинку в комплексі становить 30 кв м, а максимальна загальна площа - 150 кв м.

При будівництві використовуються кращі енергозберігаючі технології з застосуванням екологічних матеріалів.

Конструктивна схема будівлі: монолітний залізобетонний каркас. Застосовуються системи навісних вентильованих фасадів з утепленням стін мінеральною ватою.
Покрівля: плоска рулонна, тришарова. Кількість ліфтів у житлової частини комплексу: по 2 ліфта вантажопідйомністю 630 кг і 1 ліфт вантажністю 1000 кг в кожній секції.

Для забезпечення максимальної теплоізоляції в будинку використовуються вікна з 5-ти камерним профілем REHAU EURO 70, німецького виробництва, і двокамерні склопакети ГЛАСТРЕШ, Швейцарія. Це не просто вікна, а ціла система, що поєднує в собі функцію енергозберігаючого, і рефлективного (сонцезахисного) скла, і підвищену стійкість до вітрового навантаження, що обов'язково оцінять мешканці верхніх поверхів будинків.

І ще одна приємна деталь - зовнішнє скло в склопакеті має ефект дзеркальності і дозволяє милуватися видом з вікна і бути абсолютно впевненим у тому, що все, що відбувається в будинку у світлий час доби не буде видно з вулиці.

Додатково до основного паркінгу, передбачені гостьові стоянки для паркування автомобілів і для зарядки електрокарів. На даху комплексу будуть встановлені сонячні батареї для освітлення місць загального користування. А європейський дизайн вхідних груп і поверхів створює додатковий комфорт і затишок для мешканців "Новопечерська Вежа".

Комплекс має унікальну особливість - закрита дитячий майданчик і прозорий міцний ліфт, з'єднує прибудинкову територію і дитячу ігрову зону, а також використовується для зручного спуску дитячих колясок, і іграшок.

Для мешканців ЖК, які дотримуються здорового та активного способу життя, будується безкоштовний спортзал, обладнаний спортивними тренажерами.

Поки ж вільними в комплексі залишаються близько 60% квартир.

Житло європейського класу будуть обслуговувати по-європейськи. Німецькі співінвестори бачать у цьому сенс своєї участі в Україні, а саме в проекті ЖК "Новопечерська Вежа". Впроваджуючи високі європейські стандарти в будівництві житла, німецькі партнери готові в подальшому контролювати їх дотримання, після завершення будівництва та подальшої експлуатації комплексу - кажуть в ТОВ "Гранд Луол".
Згідно домовленості з компанією "Möser GmbH", обслуговуванням комплексу займеться експлуатаційна компанія, яка буде працювати за високими європейськими стандартами обслуговування та утримання житла.

Більш детальну інформацію про придбання нерухомості в ЖК "Новопечерська Вежа" можна отримати в офіційному відділ продажів за адресою: м.. Київ, вул. М. Бойчука (Кіквідзе), 41. Тел .: +38 044-333-60-02. http://vezha.kiev.ua/

    Реклама на dsnews.ua