• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Nestlé створила об'єднаний Південно-Східно-Європейський ринок

5 листопада 2021 року компанія Nestlé оголосила про створення нового об’єднаного ринку Південно-Східної Європи (South East Market (SEM)) з 1 січня 2022 року. Ринок буде об’єднанням України, Молдови, Румунії, Болгарії, Хорватії, Словенії, Сербії та інших країн Адріатики

Реклама на dsnews.ua

Алессандро Дзанеллі, генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові, буде призначений генеральним директором Південно-Східно-Європейського ринку, та залишиться генеральним  директором Nestlé в Україні та Молдові і надалі базуватиметься у Києві.

Алессандро приєднався до групи Nestlé в Італії у 1996 році як бренд-менеджер і провів понад 20 років у бізнесі кормів для домашніх тварин Nestlé, просуваючись від директора з маркетингу в Центральній Європі до керівника бізнесу в Угорщині, а згодом і в Нідерландах, до призначення на посаду Керівника бізнесу кормів для домашніх тварин у Східному регіоні у 2012. У 2019 році він був призначений генеральним директором Nestlé Україна та Молдова. 

Південно-Східно-Європейського ринок представлятиме оборот у майже 900 мільйонів швейцарських франків, створює можливості для кар’єрного розвитку для понад 8000 працівників у різних локаціях, включно з бізнес сервіс центром у Львові (NBS Europe) та на 5-ти фабриках. Nestlé бачить чудовий потенціал об’єднання цих Європейських країн під управлінням одного ринку, для збільшення масштабу бізнесу, об’єднуючи категорії, створюючи синергію у виробничих процесах та закупках сировини, розробляючи інновації, що відповідають оновленому ринку, і, що важливо, сприяючи розвитку талантів наших співробітників у всіх країнах завдяки спільній роботі. Ця трансформація ще більше посилить наше прагнення до створення спільних цінностей на всій території, щоб розвивати найкращі практики відновлювального сільського господарства з метою досягнення нульового рівня викидів до 2050 року.

    Реклама на dsnews.ua