• USD 26.3
 • EUR 30.6
 • GBP 36.3
Спецпроєкти

Ніблери для дітей: як правильно використати

Сьогодні з'явилося немало різних пристосувань, які застосовуються в процесі годування малюків. Батькам не просто розібратися в цьому різноманітті й деякі з них продовжують по радах бабусь і дідусів дотримуватися старих способів. Відразу ж відмітимо, що ми не проти традицій і всього, що перевірено часом, але чом би не випробувати чергову новинку. У цьому матеріалі ми познайомимо вас з ніблером

Реклама на dsnews.ua

Особливості конструкції 

Це спеціальне пристосування, яке належить до категорії посуду та використовується при введенні в раціон малюка продуктів для прикорму. Є конструкцією, що складається з ручки, захисного гігієнічного ковпачка, сітки й пластикового кільця для її фіксації. Всередину кладуть їжу (найчастіше це шматочки фруктів або овочів). Малюк розсмоктує вміст, але не може його проковтнути.

В Україні це пристосування отримало поширення порівняно недавно. У способі дії явно видима аналогія із загорнутим в марлю шматочком їжі, який пропонують беззубому малюкові для розсмоктування. Але такий метод сміливо можна назвати гігієнічнішим і практичним. Якщо ви готові замінити клапоть тканини або марлі на сучасні ніблери, пропонуємо перейти на сайт магазину Панама, а ми детальніше зупинимося на особливостях його конструкції: 

 • Сітка. Нейлоновий варіант дуже міцний, його практично неможливо прокусити, але швидко темніє під дією фруктових кислот, з часом накопичує запахи їжі. Силікон легко очищається й може також використовуватися як прорезувач для зубів, але менш міцний, ніж нейлон. 
 • Руків'я. Має різні конфігурації – кільце, петля, подовжена роздвоєна форма, що нагадує рогатку. Ручка не має бути ковзаючою, щоб малюк міг утримувати її в руці. Для першого знайомства підійде руків'я у формі петлі. 
 • Кільце з фіксатором. Відповідає за з'єднання сіточки та руків'я. Щільне, надійне кріплення – це гарантія того, що малюк не зможе самостійно розібрати конструкцію та витягнути з неї ласощі. 
 • Кришка (ковпачок). Забезпечує гігієнічне зберігання й дозволяє застосовувати таке пристосування в дорожніх умовах. 

Що може бути всередині 

Покласти в ніблер можна шматочки будь-кому продукти, які вводяться в якості прикорму відповідно до вікових рекомендацій і добре переносяться (не викликають алергії або порушень травлення): 

 • Фрукти. Яблуко, груша, персик, банан. 
 • Ягоди. Як свіжі, так і з компоту. 
 • Овочі. Термічно оброблені цвітна капуста, брокколі, морква, картопля, цукіні, кабачок, гарбуз. 
 • М'ясо та риба. Це можуть шматочки відвареної телятини, кролика, індички. Риба спочатку представлена нежирними морськими видами – тріскою, хеком, мінтаєм. 

Також можна покласти дитяче печиво, сухарі.

Перед початком застосування пристосування необхідно вимити з використанням засобу для дитячого посуду, а потім ретельно просушити. Окремі елементи можна кип'ятити, але дотримуємося правил, викладених в інструкції, що додається.

  Реклама на dsnews.ua