• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Нова колекція EVODY в Parfum buro

Колекція нішевих ароматів Collection Cachemire від бренду EVODY натхненна сонцем пустелі, теплими піщаними дюнами і фантасмагоричної всесвіту
Реклама на dsnews.ua

Справжня магія, знайшла своє відображення в нових парфумерних творіннях.

У колекцію входить три аромату: SABLE POURPRE, DESERT NOCTURNE, CITÉ ONIRIQUE, які володіють східним характером і чудово відображають магію пустелі. Потужні композиції з гострими пряними акцентами і анималистическими штрихами.

SABLE POURPRE

"Сон наяву... Пісок; здається, що в кожному його сяючому золотому кришталиках палахкотить вогонь накопиченого за день тепла. Танець вогню заповнює все навколо.

Фруктові верхні ноти з відтінком ладану ведуть вас до шкіряної і пряної ноті стираксу. Містичний уд в оточенні акордів шкіри і мускусу дарує аромату теплий і чуттєвий шлейф."

DESERT NOCTURNE

"Ніч, спекотна, палюча. Пустельні дюни освітлені світлом зоряного дощу. А на протилежній стороні цих піщаних гір ви можете побачити вогонь призахідного сонця.

Аромати, які супроводжують це нічне шоу, повертають нас до життя: цитруси і прянощі, за якими слід троянда в супроводі пачулі, кедра, відтінена чуттєвими тваринами нотами."

CITÉ ONIRIQUE

"Cité Onyrique відкриває двері фантасмагоричної всесвіту. Повне занурення в атмосферу примарного міста, повного вогнів, квітів і сяючою зелені, - новий світ.

Аромат відкривається рожевим перцем у поєднанні з бруньками смородини і малиною; квіткова версія уда в серці згладжує гострі кути.

Базові ноти шафрану і папірусу додають аромату дивовижну стійкість і східний характер."

    Реклама на dsnews.ua