• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Новий магазин Decathlon у ТРК "Проспект" посприяє розвитку спорту на лівому березі Києва

7 травня французька мережа спортивних магазинів Decathlon провела офіційне свято до відкриття нового магазину у ТРК «Проспект». Він став третім для бренду в Києві і першим на Лівому березі столиці

Реклама на dsnews.ua

Площа магазину становить 1700 кв.м., де на вибір покупців традиційно представлені товари для 70 видів спорту, передає "ДС".

Представництво в офлайні, в одному із найбільш відвідуваних торгово-розважальних центрів, дозволить реалізовувати головну місію бренду – робити спорт доступним для всіх: від новачків до профі, гарантуючи найкраще співвідношення ціни та якості товарів.

На лівому березі столиці діють понад 100 різноманітних спортивних шкіл та гуртків, фітнес-центрів, басейнів, футбольних клубів, а також осередків, де проходять заняття з тенісу, настільного тенісу, боксу, айкідо, йоги, різних видів бойового мистецтва, танців. Уздовж лівого берега прокладені велодоріжки, активно діє соціальна програма «Футбол у кожному дворі». Таким чином, Decathlon у ТРК «Проспект» відразу потрапляє в спортивне ком’юніті, у якого є попит на розвиток активного стилю життя та оновлення спортивного одягу, взуття, аксесуарів та інвентарю для всіх 70 видів спорту

Decathlon для новачків та профі, які долучаються до програми «Мій Декатлон», пропонує гарантію на товари від 2 років та повернення протягом 365 днів без чеку. 

У день відкриття відвідувачі мали змогу взяти участь у квесті торговим комплексом, долучити до спортивних активностей, скористатись акційними пропозиціями та ближче познайомитися із асортиментом бренду Decathlon, який вже визнаний у Франції та інших країнах Європи як світовий лідер спортивного ритейлу, що спеціалізується на розробці, виробництві і роздрібній торгівлі спортивними товарами 

Перший магазин Decathlon в Україні був відкритий у березні 2019 в «Рітейл Парку Петрівка», другий – у листопаді 2019 року на Біличах, також товари доступні для замовлення в інтернет-магазині. Крім того, компанія готується до відкриття свого першого магазину Decathlon за межами Києва – у Одесі на початку червня.

ТРК «Проспект» активно представлений у Facebook, Instagram, Telegram, де відвідувачі можуть оперативно дізнатись інформацію про події, проєкти, розваги й акції у торговому центрі.

    Реклама на dsnews.ua