• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Одноразові сигарети з сольовим нікотином. Подробиці

Одноразові пристрої для куріння сьогодні мають велику популярність серед покупців і на сучасному українському ринку представлена велика кількість різних девайсів. Часто на коробці з такими пристроями можна помітити примітку про зміст сольового нікотину

Реклама на dsnews.ua

Багато хто дивується — чи шкідливі одноразові сольові сигарети так само як і звичайні або все ж є різниця? Що таке сольовий нікотин і чим він відрізняється від звичайного?

Сольовий нікотин і його куріння — що це і навіщо потрібно

Сольовий нікотин є продуктом штучного синтезу хімічних речовин. На відміну від звичайного нікотину, ця речовина не має ні запаху, ні кольору, ні смаку. При цьому з його концентрацією можна непогано експериментувати.

При курінні він показує схожі характеристики зі звичайним нікотином. Така штучна речовина найчастіше зустрічається в вейпах, одноразових сигаретах і інших пристроях для куріння, де використовується жижа.

Чи шкідливий сольовий нікотин для людини?

Шкода сольового нікотину є спірним моментом, адже вже не перший рік проводяться незліченна кількість досліджень, які поки що не довели ні шкоди, ні користі цієї речовини. Однак, в ході досліджень було доведено безпеку сольового нікотину в порівнянні зі звичайним.

Адже для його синтезу використовуються умовно безпечні компоненти, які допомагають людині швидше відчувати "нікотинове насичення" і менше курити. Використовуючи звичайний рідкий нікотин або інші його форми, людині потрібно більше часу для того, щоб їм накуриться. Крім того, звичайний нікотин при нагріванні починає розщеплюватися на кілька інших хімічних елементів, які згубно впливають на здоров'я людини. Деякі з них можуть осідати в легенях і на судинах, що веде до неминучих проблем зі здоров'ям.

На основі таких досліджень можна стверджувати, що одноразові сольові сигарети трохи безпечніші та економніші, ніж звичайні. Крім того, після них не залишається слідів на шкірі та зубах, вони не залишають неприємний запах і за своєю ціною є досить доступними.

А що зі звичайним нікотином?

Звичайний нікотин — це натуральний продукт, який отримують з коріння певних рослин. При високій температурі нагрівання ця речовина швидко перетворюється на отруту, дія якої і дарує людині відчуття ейфорії та розслабленості.

Виробники електронних сигарет уникають використовувати чистий звичайний нікотин, тому, що це небезпечно для їх покупців і неекономно при виготовленні одноразових девайсів.

Звичайний нікотин часто використовується при створенні різних тютюнових виробів. Його змішують зі смолами та іншими добавками, тому при курінні ті мають яскравий запах і можуть залишати сліди на шкірі, викликати пожовтіння зубів і проблеми зі здоров'ям. Також, в тютюновій промисловості використовують рідкий нікотин — це очищений вид звичайного нікотину, і він є також трохи безпечнішим у використанні. Іноді його додають в різні тютюнові продукти для кальяну, щоб збільшити міцність або підкреслити яскравий смак.

Так чи варто палити одноразові сигарети на сольовому нікотині?

Однозначно, будь-яке паління несе ту чи іншу шкоду для здоров'я. Навіть якщо вдаватися до паління безнікотинових девайсів — їх складові також можуть в майбутньому нашкодити здоров'ю людини.

Одноразові сигарети на сольовому нікотині є більш безпечним продуктом, якщо порівнювати зі звичайним нікотином або традиційними сигаретами. Вони дозволяють менше курити, швидше отримувати насичення і поступово відмовлятися від шкідливої звички. Крім того, такі пристрої не викликають роздратування у сторонніх людей, адже одноразові девайси мають приємний запах і не залишають слідів на меблях, шкірі, одязі та інших предметах.

    Реклама на dsnews.ua