• USD 36.9
  • EUR 39.7
  • GBP 46.4
Спецпроєкти

Особливості чоловічих парфумів

Чоловічі парфуми допомагають підкреслити харизму та мужність, рішучість і твердість характеру

Реклама на dsnews.ua

Духи можуть багато розповісти про свого власника та створити певне враження.

Асортимент парфумерії

Духи класифікують відповідно до того, які нотки відіграють визначальну роль. Чоловічі парфуми бувають таких видів:

  1. Фужерні. Пряні й терпкі, з нотами лаванди та кумарину. Цікаво, що такий аромат важко сплутати з будь-якими іншим, оскільки композиція яскрава й оригінальна.
  2. Морські. Їм характерні солоність, легкість і прохолода. Відчуваються амброві та цитрусові відтінки, які додають композиції більшої глибини.
  3. Шкіряні. Мають копчений і димний відтінки, бувають гіркими.
  4. Зелені. Парфуми такого типу вважаються універсальними та підходять практично всім. В ароматі домінують нотки вологої трави, скошеного сіна й листя тютюну. Духи чимось схожі на фужерні, проте без гіркоти.
  5. Шипрові. В композиції домінують аромати лісу, трави, моху, дерев і бергамоту. Шипрові духи дуже стійкі та свіжі.
  6. Крафтові. При виборі потрібно буде уважним, оскільки аромати оригінальні, тож підходять не всім. Але, наприклад, нотки мокрої землі здатні стати певною "фішкою".

Чоловічі парфуми можуть доповнювати іншими складовими. Наприклад, інжир, персик або груша роблять композицію більш насиченою та соковитою. Схожий ефект створюють духи з шоколадними й імбирними відтінками.

Особливості вибору

Зазвичай парфуми вибирають, враховуючи стійкість аромату. Але для того, аби не розчаруватися, потрібно розуміти один важливий нюанс. В асортименті більшості магазинів представлені парфуми й парфумовані води. Особливість першого виду в тому, що вони є найстійкішим концентратом, оскільки кількість ароматичних речовин становить 30%. Відповідно, тримаються на шкірі навіть до декількох днів. Парфумована вода містить лише до 20% ароматичних речовин. Триматись на шкірі буде не більше ніж 6 годин.

Для ділових чоловіків, які звикли почуватися сильними та впевненими, підходять трав'яні й деревні духи, у яких відчуваються кедрові та сандалові нотки. Активним людям, для яких важливий спорт в житті, рекомендується вибрати морські або цитрусові парфуми. Чоловікам, які віддають перевагу класичному стилю, підходять деревні парфуми з ледь відчутними квітковими тонами.

Потрібно враховувати, що аромати вибирають відповідно до сезону. Для літа підходять свіжі, а для зими — пряні.

Стійкість впливає на вартість парфумів, але це не єдиний фактор. Потрібно враховувати, що ціна ще залежить від якості сировини. Також на неї впливає те, які складники використовувалися — натуральні чи синтетичні, поширені чи рідкісні.

Для ціноутворення має значення бренд виробника. Оригінальні духи, які виготовлені відомим парфумерним домом, легко впізнаються та допоможуть створити образ успішної людини, і коштують вони зазвичай недешево.

Важливу роль відіграє унікальність аромату. Елітні духи мають складну, багатогранну композицію, у якій одні нотки заміняють інші.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua