• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Петровський квартал: відгуки мешканців сприятливо впливають на умови їх життя

У Петрівському кварталі за сприяння забудовника NOVBUD буде побудований дитячий садочок державного типу. Рішення вже затверджено, а всі підготовчі процеси — запущені

Реклама на dsnews.ua

Петрівський квартал відгуки про який дуже уважно вивчають самі засновники компанії, в частині інфраструктурних рішень розвивається саме завдяки діалогу з жителями та потенційними інвесторами. Адже таким чином забудовник точно знає, що пріоритетно для майбутніх і нинішніх жителів, запит від яких на державні навчальні заклади в ЖК був уже давно. Девелопер прийняв рішення здійснити ці бажання та зробити життя місцевих мешканців ще комфортнішим. Відразу після їх запуску багатьом сімʼям не потрібно буде кудись возити дитину в дитячий садочок — дітвора навчатиметься і розвиватиметься в максимально близько, в безпечному та комфортному для всіх місці, а той час, який витрачався на дорогу, батьки сміливо зможуть приділити своїй сімʼї.

Крім того, за офіційними заявами NOVBUD, в 2021 році будуть добудовані та здані в експлуатацію нові секції Петрівського кварталу, на які багато інвесторів вже дуже чекають, щоб отримати своє нове житло і теж перейнятися тією атмосферою доброзичливості, комфорту і затишку, яка властива комплексу .

Сьогодні про Петрівський квартал знають уже напевно всі, хто цікавиться купівлею якісного та комфортного житла. І цьому є чіткі й логічні пояснення. Даний ЖК будує масштабний девелопер, який на ринку будівництва ось уже понад 14 років і зараз в його арсеналі 5 великих проєктів. Крім того Петрівський квартал і компанія NOVBUD зокрема, мають безліч нагород, а сам житловий комплекс вважається одним з найбільших в Україні і зараз налічує вже 78 будинків, які розташовуються на площі в 56 га в екологічно чистому районі біля Києва.

На території самого ЖК є все для комфортного життя, адже основним задумом було створення свого роду міста в місті, в якому хочеться жити, ростити дітей, бути в затишку, комфорті та в безпеці. Зараз у Петрівському кварталі вже відкрито та успішно працюють понад 40 кавʼярень, 27 салонів краси, продуктові та господарські магазини є безліч розвиваючих клубів і дошкільних освітніх установ, спортзали і організовані зони для відпочинку всією сімʼєю. Це дозволяє мешканцям відчувати себе максимально щасливими і жити в гармонії, тому що їм не потрібно витрачати додатковий час на дорогу і затори.

На цьому розвиток Петровського кварталу не припиняється і забудовник NOVBUD офіційно декларує великі плани по будівництву і розвитку інфраструктури комплексу. Спочатку NOVBUD ставив собі за ціль звести 130 будинків і 8500 квартир, тож компанія впевнено йде до своєї мети і вже незабаром офіційно здасть в експлуатацію нові секції житла для заселення.

    Реклама на dsnews.ua