• USD 28.4
  • EUR 33.5
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

Корисні поради, як захистити своє житло від злочинців

Існує кілька основних способів убезпечити своє житло від проникнення злодіїв

Реклама на dsnews.ua

Зокрема, слід приділити особливу увагу підбору надійних дверей, замків і захисту вікон.

Навіть якщо припустити, що зловмисник зможе відкрити замок або якимось іншим способом зламати двері, це займе у нього час. І тут важливо розуміти, що чим більше він на це витратить часу, тим вища ймовірність, що він буде виявлений, а його плани знешкоджені.

На що звернути увагу при виборі дверей

Кращим варіантом є сталеві двері, яку не можна непомітно і без шуму деформувати або розрізати. Навіть якщо двері мають тільки зовнішню сталеву частину, це теж добре.

Двері повинні мати надійний сталевий каркас і захищену зону замку. Додатково можуть бути ребра жорсткості і протизнімні ригелі. Щоб не завантажувати себе тонкощами конструкції таких дверей, можна орієнтуватися на їх клас безпеки — від 1 до 7.

Вибір дверного замка

Чим складніший замок, тим більше знадобиться часу на його відкриття. Найбільш популярними є:

Сувальдні замки;

Циліндрові;

Електронні;

А також комбіновані або моноблоки.

В якості додаткового захисту рекомендується встановлювати ланцюжок або засув, а також потурбуватися про захист замкової щілини від можливості помістити всередину сторонні предмети.

Безпека вікон

Найбільш простим способом є установка решіток зі значним заглибленням арматури. Сталеві рольставні — вже більш серйозне і недешеве задоволення.

Ще один популярний метод захисту — бронювання скла спеціальною плівкою, що не порушує огляд, але не дає зловмиснику легко розбити скло.

Також хорошим способом є установка фурнітури з захисними елементами конструкції, яку неможливо зламати.

Установка сигналізації

Це вважається найкращим методом захисту житла, оскільки в поєднанні зі складним замком і міцними дверима у злодія не залишиться часу на те, щоб швидко проникнути і щось вкрасти.

До вибору сигналізації потрібно ставитися дуже серйозно, щоб злодій не зміг виявити і перешкодити її роботі. Кращим варіантом є системний підхід, хоча навіть один датчик, встановлений на вхідні двері, теж зіпсує недобрі плани викрадача. Система може складатися з декількох датчиків, що встановлюються на двері, вікна, решітки, меблі, стіни, а також датчиків, що фіксують зміну температури або рух. Ділять їх на інфрачервоні, сейсмічні, мікрохвильові, акустичні, телевізійні та комплексні.

При спрацьовуванні сигналізація може налякати злодія різким звуком, посилати власнику смс або автоматично дзвонити. Найкращим варіантом буде пультова система сигналізації, коли тривожний сигнал приходить на пульт управління охоронної організації, яка відправляє на місце групу оперативного реагування.

Установка систем відеоспостереження

Найкращим варіантом є спільна робота камер відеоспостереження з сигналізацією, оскільки відеоспостереження не може запобігти проникненню зловмисника. Але часто навіть наявність відеокамер є стримуючим фактором. Як кажуть фахівці Radar VS, у відеоспостереження є й інші переваги, адже інформація допомагає ідентифікувати злочинця.

При професійному підході до проектування, монтажу та обслуговування відеоспостереження та сигналізації цілком достатньо, щоб гарантувати безпеку. Зробити її непомітною і ефективною може тільки фахівець. Крім цього, такі системи вимагають обовʼязкового регламентного обслуговування. Але незважаючи на витрати, монтаж відеоспостереження та сигналізації дійсно рятує ваше майно, а іноді і життя.

Декілька правил наостанок

  • Коли є можливість застрахувати майно, цим треба користуватися.
  • Якщо ви випадково загубили ключі, міняйте замок.
    Реклама на dsnews.ua