• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Понад 5000 нагород за 41 рік: про успіхи українського виробника №1 на ринку напоїв – компанію "Оболонь"

ПрАТ "Оболонь" зустріла своє 40-річчя у непростий час – період пандемії, і продовжує свій шлях вже у 2022-й рік. Зараз підприємству 41 рік і воно так само впевнено крокує вперед. Знову, як і багато разів поспіль, компанія доводить свою здатність та вміння долати перешкоди, зустрічати виклики підготовленими та впевненими

Реклама на dsnews.ua

Від самого початку історії компанії, "Оболонь" взяла за основу стратегію сталого розвитку. Адже важлива не тільки прибутковість бізнесу та зростання виробництва, а й соціальна відповідальність перед суспільством. З роками ця філософія набула цілком конкретних форм і має кілька основних векторів. Це відповідальне виробництво за найвищими стандартами якості, турбота про персонал компанії та споживача, екологічні фактори впливу на довкілля, розвиток громад, благодійність та меценатство.

Корпорація лишається лідером на ринку напоїв як компанія із 100% українським капіталом.

У 1992 році "Оболонь" отримала приватизаційне свідоцтво №1 Фонду Держмайна України і стала першим незалежним приватним підприємством нашої держави. Крім того, ПрАТ "Оболонь" — це національна компанія, яка десятиліття працює безупинно та забезпечує майже 4000 робочих місць. В складі корпорації знаходиться 8 підприємств та понад 500 ТМ. 

Компанія "Оболонь" — це новатор. Саме вона у січні 1994 року першою у світі започаткувала ринок слабоалкогольних напоїв, запровадила різні типи пакувань і відкрила ринок пивних міксів.

Крім того, "Оболонь" має завод з виготовлення солоду в Чемерівцях, який дозволяє мінімізувати залежність від зовнішніх ринків сировини. Власний солод – це завжди впевненість у якості, і, звичайно, у забезпеченні сировиною для недопущення дефіциту виробництва. Оболонь готує солод як під власні потреби, так і на експорт.

ПрАТ "Оболонь" завжди працює на якість. А співробітники – це найцінніший ресурс компанії. Мільйони людей обожнюють напої бренду і про це свідчить багатотисячна кількість медалей і нагород, які отримала компанія за 41 рік свого розвитку.

Цієї осені Оболонь брала участь у ХХІІІ Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних і слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод. На розгляд журі свою продукцію представили 34 виробники, які сумарно надали 133 зразки пива, напоїв та солоду.

За підсумками оцінювання корпорація "Оболонь" та її дочірні підприємства: ТОВ "Пивоварня Зіберта" та ДП ПрАТ "Оболонь" "Красилівське", отримали найбільшу кількість головних відзнак за досягнення у виробництві продукції високої якості.

Чотири найвищі нагороди у головних пивних та безалкогольних категоріях — кубки Гран-прі та шістнадцять золотих медалей за високу якість напоїв, тим самим підтвердивши свій статус компанії, що виготовляє продукти найвищого ґатунку.

    Реклама на dsnews.ua