• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Правильне регулювання ГБО 2 покоління

Раніше водії самостійно займалися налаштуванням будь-якого обладнання у власному автомобілі. Тоді не існувало інших можливостей, тому людям доводилося разом з друзями в гаражі довго розбиратися в складних схемах і принципах роботи

Реклама на dsnews.ua

Зараз регулювання ГБО 2 покоління проводиться фахівцями в майстерні, щоб забезпечити стабільність і високу ефективність.

Чим складне регулювання газового обладнання?

Самостійна настройка газового обладнання не дає бажаних результатів. Раніше для цього достатньо було "покрутити гайки", а зараз управління здійснюється комп'ютерними програмами. Це головна складність, з якою стикаються водії. У них немає потрібного обладнання і знань, щоб домогтися високої ефективності та малої витрати газу під час руху.

Крім того, регулювання ГБО 2 часто призводить до помилок. Спочатку двигун відмінно набирає і тримає обороти, а потім різко зупиняється. Існують різні причини, що призводять до таких наслідків, і частина з них відноситься до помилкового налаштування.

Що дає комп'ютерне регулювання форсунок?

Майстри здійснюють комп'ютерне регулювання газового обладнання. Технічна настройка частково відходить на другий план, зате це дає важливі плюси:

  • зниження витрати газу;
  • висока потужність;
  • безпеку руху.

Швидкість споживання газу за неправильного налаштування стає занадто високою. Простіше їздити на бензині, ніж користуватися двигуном з такими показниками. Якщо застосовується спеціальна комп'ютерна програма, втрати знижуються на 5-10%. Після чого водієві вигідно їздити навіть по місту, не стикаючись з непотрібними витратами, що виливаються в кругленькі суми.

Раніше вважалося, що газове обладнання знижує потужність двигуна. Це відбувається через неправильну роботу форсунок. В результаті впорскування відбувається несвоєчасно, що знижує обороти та збільшує час розгону до 100 км/ч. Майстри компанії "Час газу" виправляють цю помилку, допомагаючи машині відчувати себе "у своїй тарілці".

Безпечне газове обладнання

Також не можна забувати про безпеку. Якщо обладнання встановлено кустарним способом, виникає небезпека поламання та загоряння. Майстри проводять перевірку перед запуском і при необхідності проводять додаткову настройку. Так що можна не побоюватися виникнення несправності й небезпеки для здоров'я.

Коли потрібне регулювання ГБО 2 покоління, слід побувати у майстри. Самостійно не вдасться впоратися з усіма вимоги та отримати бажані показники. Краще убезпечити себе і подбати про автомобіль, скориставшись професійною допомогою без затримок і помилок.

    Реклама на dsnews.ua