• USD 36.6
 • EUR 40
 • GBP 44.8
Спецпроєкти

Правильне технічне обслуговування та догляд за автомобілем

Контроль технічного стану транспорту є важливою складовою комфортної та безпечної їзди. До того ж за його допомогою вдасться усунути будь-які неполадки в майбутньому і гарантувати стабільність при експлуатації, що важливо при використанні транспорту для комерційних цілей

Реклама на dsnews.ua

Терміни та умови проведення періодичного ремонту встановлюються виробником автомобіля. В основному це показник від 10000 до 15000 км або раз на рік. Необхідно обов'язково здійснити пошук запчастини по вин коду, щоб вони на 100% підійшли конкретній марці та моделі. Якщо автомобіль експлуатується у складних умовах, тоді показник пробігу скорочується.

Види робіт з обслуговування авто

Застосовується кілька дій, що стосуються ремонту та обслуговування транспортних засобів:

 • контроль та діагностика;
 • мастило;
 • заправлення;
 • регулювання;
 • кріплення.

Крім того, є три великі категорії технічного обслуговування. Воно проводиться залежно від настання відповідного пробігу:

 1. Кожні 10000 км пробігу. Здійснюється заміна моторного масла та фільтрів, регулювання різних вузлів та усунення дрібних несправностей;
 2. Кожні 30000 км пробігу. Можливо, буде потрібно зняття окремих вузлів та агрегатів. Проводиться оцінка стану основних робочих рідин;
 3. Кожні 60000 км пробігу. Найбільш складне обслуговування, адже необхідно замінити ремінь ГРМ, свічки запалювання, гальмівну та охолоджувальну рідину, оцінити якість роботи всіх агрегатів.

Ще варто звернути увагу на сезонне обслуговування. Наприклад, перед зимою потрібно замінити покришки, залити зимовий склоочисник, також якщо є бажання обробити кузов антикорозійним засобом.

Ремонт авто та підбір запчастин

Будь-яке відновлення функціонування систем в автомобілі починається з комп'ютерної та візуальної діагностики. У випадку комп'ютерної діагностики оцінюється якість роботи всіх датчиків і електронних систем. При візуальному огляді можливо під заміну потрібні диски гальмівні та колодки. Ступінь зносу можуть визначити лише професіонали своєї справи.

Помічником у виборі та купівлі запчастин стане інтернет-магазин "Japan Cars". Тут є простий каталог із підбором деталей через VIN-код. Додаткову інформацію можна уточнити у менеджерів, надаючи їм запити та умови. Доставка запчастин діє по всій Україні.

  Реклама на dsnews.ua