• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Рітейлер АЛЛО в честь свого Дня народження надасть клієнтам знижки на 23 млн гривень

У вересні маркетплейсу АЛЛО виповнюється 23 роки. На честь дня народження компанія влаштувала акцію, під час якої надасть своїм клієнтам знижки на загальну суму 23 мільйони гривень

Реклама на dsnews.ua

Знижка буде доступна при купівлі товарів в магазинах АЛЛО, на платформі allo.ua і в додатку. У магазинах АЛЛО на акцію вкажуть цінники. Також з будь-яким питанням можна звернутися до консультантів.

"90% компаній живуть менше ніж два роки, мало хто переходить межу у 5 років. Нам же виповнюється 23, і ми впевнені, це тільки початок. АЛЛО — це компанія, що дуже динамічно розвивається. Тільки за останній рік у нас зʼявилася маса нових сервісів, супердоставка, найкраща бонусна програма, нові магазини. Ми стаємо ще більш технологічні. Секрет успіху — викладатися на максимум для своєї команди і для наших клієнтів. І святкуємо ми теж на максимум: подарувати клієнтам 23 мільйони гривень — це дуже драйвить!", — зазначив співвласник маркетплейса allo.ua і мультиканального рітейлера АЛЛО Дмитро Деревицький.

Довідка. АЛЛО — це найбільший ритейлер смартфонів і гаджетів, сучасної техніки та товарів для дому та відпочинку — від косметики й інструментів до одягу і меблів, — маркетплейс національного масштабу з доставкою замовлень на пошту, додому і в магазини в 140 містах України.

    Реклама на dsnews.ua