• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Robinson Patman сприятиме ДП "Південмаш" у розширенні географії експорту

Державне підприємство "Виробниче обʼєднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова" (ДП "Південмаш") та юридична компанія Robinson Patman ("Робінсон Патман") уклали меморандум про співпрацю

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Метою підписаного в березні 2021 року меморандуму є забезпечення представництва та захисту інтересів ДП "Південмаш" на національному та міжнародному рівнях.

З боку ДП "Південмаш" Меморандум підписав генеральний директор Сергій Войт, з боку Robinson Patman – керуючий партнер компанії Дмитро Відсота. 

Як повідомляється, сторони домовились співпрацювати в таких напрямках, як сприяння розвитку ракетної промисловості України та підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств космічної галузі на світовому ринку, вдосконалення нормативно-правової бази у сфері космічної промисловості та машинобудування.

"У рамках меморандуму про співпрацю Robinson Patman консультуватиме ДП "Південмаш" з питань зовнішньоекономічної діяльності (зокрема, розширення географії експорту товарів виробництва ДП "Південмаш"), захисту економічної конкуренції, публічних закупівель, державної допомоги, а також представлятиме інтереси ДП "Південмаш" в органах державної влади України", – пояснили в Robinson Patman.

"Інтерфакс-Україна" уточнює, що Держпідприємство "Виробниче обʼєднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова" (ДП "Південмаш") становить основу ракетно-космічної промисловості України. Починаючи з 50-х років XX ст. на ДП "Південмаш" було створено чотири генерації ракетних комплексів стратегічного призначення, близько 400 космічних апаратів 70 різних модифікацій, космічні ракети-носії сімейств "Циклон", "Космос", "Зеніт". ДП "Південмаш" – підприємство повного циклу. Виробництво основної частини комплектуючих деталей і вузлів, складання та випробування в умовах, наближених до відкритого космосу, здійснюється на власній виробничій базі. 

Юридична компанія Robinson Patman спеціалізується на таких практиках, як міжнародна торгівля, антимонопольне та конкурентне право, взаємодія з органами державної влади. Robinson Patman орієнтована на надання професійного юридичного супроводу в найкоротші терміни та на гнучких умовах. Robinson Patman – це унікальні та ефективні рішення, необхідні для досягнення стратегічних цілей.

    Реклама на dsnews.ua