• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Робот-пилосос — і немає проблем з прибиранням

Уявіть, ви сидите в кріслі з улюбленою книгою, а по кімнаті безшумно, як кішка, пересувається пилосос. Робот, який повноцінно прибирає кімнату — фантастика!

Реклама на dsnews.ua

Інноваційні технології клінінгу удосконалюються, завдяки отриманим в робототехніці досягненням. Вже давно нікого не дивують "розумні" телефони, телевізори, годинник. Ось, тепер і "розумні" пилососи стрімко завойовують споживача. Сучасні власники нерухомості, які цінують свій час і сили, купують роботів для різних завдань прибирання — для сухого та вологого прибирання приміщень, для чищення басейну, для мийки вікон.

Як працює робот-пилосос

Чим же так приваблюють роботи-пилососи ? Інноваційними рішеннями проти сміття, пилу і бруду і досконалою автономністю роботи. Різноманітні сенсорні датчики та інтелектуальні системи прийняття рішень дозволяють роботові виконувати прибирання максимально досконало. В роботі пилосос самостійно визначає рівень забруднень і обсяг пилу, який було поглинено при збиранні. Сам приймає рішення, де приділити очищенню більше уваги. У робота є щітка, яка ефективна при збиранні важкодоступних місць — кутків кімнати, щілин плінтусів, простору під меблями. Спеціальні інфрачервоні датчики, що обмежують пересування робота, запобігають стукіту об стіни або меблі, що убезпечить меблі, скляні двері або техніку від можливих подряпин. Крім того, в комплекті зазвичай йдуть спеціальні невидимі стіни, якими можна захистити, наприклад, небажані зони з простору, який прибирає робот, зокрема, близько годівниці для вихованців або тендітної вази.

Бічна щітка ретельно підгортає сміття біля стін і направляє в сміттєприймач. Вакуумний насос відмінно всмоктує пил. Якщо на турбощітку намоталось волосся або нитки, спеціальні датчики це помітять і робот почне инверсно (працюючи в зворотному напрямку) обертати щітки і "виплюне" намотане.

Як доглядати за роботом?

Коли прибирання завершено (або ж батарея розряджена), то робот визначить шлях до бази на підлозі і стикується з нею для відпочинку і підзарядки. Майте на увазі, що база повинна находитись на рівній ділянці в межах досяжності робота і бути весь час підключеною до мережі — тоді пилосос акуратно повернеться і відновить розряджений акумулятор.

Роботи-пилососи досить невибагливі в догляді. Їм потрібне лише періодична очищення контейнера для пилу, що зробити досить легко. Причому про необхідність чищення робот сам повідомить власникові звуковим сигналом або світловим індикатором. Все, що потрібно не забувати робити — це перевіряти запиленість фільтра і стан щіток, а також зберігати його в сухому місці. А за цю невелику турботу робот-пилосос гарантує комфорт і чистоту в будинку.

    Реклама на dsnews.ua