• USD 27.2
 • EUR 32
 • GBP 37.4
Спецпроєкти

З турботою про клієнтів: вибираємо офісні стільці з Маркет Меблів

Правильно облаштований простір офісу направлено на створення комфортних умов для співробітників. Але якщо діяльність організації пов'язана з систематичним спілкуванням фахівців із клієнтами, то облаштування приміщення повинно враховувати і інтереси відвідувачів

Реклама на dsnews.ua

Тому, крім меблів для керівництва, менеджерів, варто купити стільці в офіс і розмістити їх у місцях прийому клієнтів.

Де в офісах розмістити стільці для клієнтів?

Залежно від напрямку діяльності, цілей компанії спеціальними меблями для відвідувачів обладнуються наступні місця:

 • холи, зали очікування, прийомні. Найчастіше тут створюються острівці очікування, де розміщуються не тільки офісні стільці, але й зручні диванчики, журнальні столики;
 • коридори. Якщо організація приймає відвідувачів у різних кабінетах, розташованих в одному коридорі, то офісні стільці ставляться вздовж стіни біля необхідного кабінету, якщо це дозволяє ширина коридору;
 • робоче місце менеджера або консультанта. Стільці в офіс для консультації клієнтів у своєму розпорядженні навпаки робочого місця фахівця, уздовж стіни або біля додаткового столу, якщо прийом ведеться в окремому кабінеті;
 • додатковими місцями для сидіння укомплектовується і кабінет начальника. В цьому випадку, офісні стільці, крісла призначаються як співробітникам під час нарад, зборів, так і для клієнтів.

Як вибрати офісні стільці для клієнтів?

Щоб стільці були зручні відвідувачам, вигідні для самої організації, Маркет Меблів радить звернути увагу на деякі нюанси вибору.

1. Мінімум надмірностей, максимум зручності. Не варто облаштовувати куточок очікування або місце прийому відвідувачів надфункціональності кріслами з поворотними сидіннями, регулюванням нахилу спинки, глибини сидіння. Ці параметри не так важливі для тимчасового перебування людини в офісі. З цієї ж причини не потрібні крісла з роликами для пересування.

Вибрати краще компактні, комфортні і зручні для сидіння:

 • в якості опори у офісних стільців для клієнтів виступають вигнуті полози або звичайні ніжки;
 • спинка середня по висоті або трохи вище середньої (від 45 см);
 • прості підлокітники є або відсутні;
 • стільці часто йдуть на основі литого металевого каркаса, а це гарантія довговічності, зносостійкості;
 • стільці для клієнтів не регулюються, тому варто вибирати моделі, що оптимально підійдуть для людей будь-якої комплекції. Висота сидіння повинна складати 45-50 см, глибина і ширина — 40-55 см;
 • в залежності від середнього показника часу, проведеного клієнтом в кріслі, вибираються моделі з твердим або м'яким сидінням.

2. Практичність, зносостійкість.

Офісні стільці для відвідувачів щодня піддаються підвищеній експлуатації, тому необхідно вибирати моделі зносостійкі, виконані з якісних матеріалів. Не варто економити на цьому, адже дешеві речі спотворять загальний інтер'єр офісу. Та й служити довго недорогі стільці не будуть.

Якщо для відвідувачів обрані офісні стільці з оббивкою, то бажано вибирати той матеріал, за яким легко доглядати. Це екошкіра, якісний шкірозамінник, брудо- і водовідштовхувальна щільна тканина.

3. Відповідність стилю. Стільці в офіс для клієнтів підбираються і з урахуванням загального стилю офісу (під інтер'єр, відповідно до інших меблів).

Якщо приміщення оформлене монохромно, то різнокольорові стільці можуть виглядати ідеально, тільки якщо і сама область очікування буде облаштована як відмінна за кольором і оформленням зона.

Якщо офіс спроєктовано в стилі хайтек, то стільці для відвідувачів вибираються з моделей із хромованими деталями.

Зручні, стильні та практичні стільці для відвідувачів вносять свій внесок у формування лояльності клієнта, тому недопустимо ігнорувати цей важливий елемент інтер'єру.

  Реклама на dsnews.ua