• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Сайт "Факти ICTV" відкрив нові тематичні підрозділи

Нещодавно на сайті "Факти ICTV" з'явилися нові тематичні підрозділи – "Лайфстайл" і "Здоров'я". Окремі блоки висвітлюватимуть звичні теми всебічно та з обов'язковою експертною оцінкою

Реклама на dsnews.ua

Сайт "Факти ICTV" слідує за міжнародною тенденцією і пропонує читачам об'єктивну та всеохопну інформацію з вузьких питань, які важливі саме сьогодні.

"Бути в курсі всього, що відбувається ‒ вже не в тренді, більш цінними є глибокі знання в сферах, що тебе цікавлять. До того ж, сегментація користувацької спільноти дозволить нам запропонувати ринку вузьку та цільову аудиторію, на яку полюють рекламодавці", – пояснює керівниця департаменту інтернет-проєктів ICTV Ольга Тищук.

Нові підрозділи мають власні дизайни сторінок та адреси ‒ life.fakty.com.ua та health.fakty.com.ua. За "Лайфстайл" відповідає Марина Корзун, а "Здоров'я" – Ганна Іваницька.

"В рубриці "Здоров'я" будуть не тільки новини, а й великі ексклюзивні матеріали. З'явилася рубрика "Психологія". Це актуальна тема, оскільки через наслідки пандемії, люди почали частіше звертатися до психологів. Також окрема рубрика присвячена вакцинації, і не тільки від коронавірусу. Адже тепер батьки рідше вакцинують своїх дітей через страх Covid-19. Мета нашого розділу – поширювати доказову медицину, тому матеріали коментуватимуть лише експерти", – говорить Ганна Іваницька.

Підрозділ "Лайфстайл" зберіг більшість своїх рубрик, однак позбувся кількох зайвих у темі "Технології".

Щодо змін своїми враженнями ділиться Марина Корзун: "Лайфстайл" став більш легким і позитивним за наповненістю. Буде не тільки розважати, а й давати корисну інформацію. Наші читачі особливо цікавляться шоу-бізом, тому в цьому розділі плануємо видавати якнайбільше ексклюзиву про вітчизняних зірок. Також приділятимемо велику увагу новинам про технології і відпочинок, на ці теми з'явиться ще більше розгорнутих оглядів та цікавих підбірок".

    Реклама на dsnews.ua