• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Систему піклування про добробут команди Moneyveo визнано найкращою

Днями в Києві в рамках HR Pro Awards відбулось нагородження найдієвіших проєктів у сфері управління персоналом. Так, перемогу у категорії "Добробут та Здоров’я" здобула система піклування про команду, впроваджена у Moneyveo – Caring 360°

Реклама на dsnews.ua

Як відзначають у fintech-компанії, дана програма – це втілення комплексного піклування про добробут кожного члена команди, адаптоване до умов нової реальності та індивідуальних потреб співробітників. В проєкті Caring 360° реалізовані усі найважливіші аспекти well-being людини. Це професійний, соціальний, фінансовий та фізичний добробут, а також добробут у середовищі проживання. Зокрема, в компанії діють Wellness Hub, Mental Health та STOP COVID програми, організовуються численні тімбілдінги і family-friendly активності, надаються спеціалізовані консультації для вирішення особистих питань, проводяться вебінари з фінансового адвайзингу тощо. Активно сприяє Monyeveo і добробуту в середовищі проживання через свої КСВ-активності, які драйвують позитивні зміни у суспільстві. 

Окреме місце в системі піклування компанії займає професійна реалізація. Вона включає надання інструментів для кар'єрного та особистого розвитку, допомогу у плануванні кар'єри, систему визнання досягнень та просування по організаційній структурі компанії. Так, в Moneyveo діє власна Академія бізнес-освіти Education Lab, яка включає три напрями: offline-навчання, зовнішнє навчання та e-learning. До того ж отримати додаткову освіту можна завдяки "Кафетерію бенефітів" – гнучкій мотиваційній програмі, в рамках якої співробітники можуть обрати найбільш актуальні для себе бенефіти. Окрім освіти, можна компенсувати витрати на медичне страхування, подорожі, спорт, розваги, здоров’я тощо. 

Як розповідає CHRO Moneyveo Вікторія Золотаревська, для компанії важливо балансувати бізнес-задачі та персональні цілі співробітників: "Мoneyveo як роботодавець дуже чутливо ставиться до особистих прагнень членів команди, допомагає інтегрувати їх у роботу. І ми пропонуємо комплексну систему піклування та зростання Caring 360°, яка допомагає ефективніше досягати персональних цілей та покращувати життя у багатьох проявах. Отримана премія в номінація "Добробут та Здоров'я" показує, що ми на вірному шляху і проєкт високо ціниться HR-експертами. Проте, звичайно, головна нагорода – задоволеність та успішність членів нашої команди".  

Підтримує цю думку і CEO компанії Альона Андронікова. Вона додає, що турбота про здоров'я та якість життя співробітників завжди була одним з основних пріоритетів Moneyveo, а з початком пандемії перетворилася на одне з першорядних завдань, з яким компанія успішно впоралась: 

"Сьогодні наша команда має доступ до медичної страховки и приємний бонус у вигляді офісного спортзалу та нашу всебічну підтримку спортивних ініціатив та заходів. І особливо важливо для нас стимулювати колег до розвитку, професійного та особистого. Дія, рух – це те, що дозволяє нам вдосконалюватись. Я транслюю цей принцип для команди і показую своїм прикладом, як втілювати його в життя. І як керівник, роблячи крок уперед, я озираюсь, щоб переконатися, що команда йде, як мінімум, поряд, а багато в чому навіть попереду".  

До речі, активна діяльність Альони Андронікової в напрямі підвищення якості досвіду співробітника та її людино-орієнтоване управління були відзначені і в рамках HR Pro Awards. Вона увійшла до суперфіналу в номінації "CEO року" та взяла участь у дискусійній панелі, де поділилася своїм поглядом на важливість етичних норм в бізнесі, уроками, які винесла за часи пандемії тощо.

    Реклама на dsnews.ua