• USD 36.6
  • EUR 38.2
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

SmartLead: відгуки про компанії створили ажіотаж на курс Володимира Солошенка

Поки вся звична ділова активність завмерла в очікуванні закінчення карантину, сфера онлайн зростає величезними темпами

Реклама на dsnews.ua

Багато людей сьогодні змушені сидіти вдома і шукати нові шляхи розвитку і отримання додаткового доходу. Так, вже в цю п'ятницю пройде онлайн-інтенсив про бізнес на найбільших маркетплейсах України від Володимира Солошенка.

З-за ситуації, спровокованою пандемією коронавірусу, у світі активно почали розвиватися онлайн-школи різної спрямованості. Однак тут важливо зробити правильний вибір і довіритися практикам, а не теоретиків. У SmartLead відгуки на курс Володимира Солошенко викликали ажіотажний попит на навчання.

На онлайн-интенсиві ви дізнаєтеся, як почати бізнес на популярні товари, розміщуючи їх на найбільших маркетплейсах України Rozetka, Olx, Prom, а також як просувати бізнес за допомогою Facebook, Instagram та інших платформ. При цьому не потрібно вкладати гроші в товари, створюючи товарні запаси, а також переживати про їх збереження і попит на обраний товар, адже ви будете продавати товари від постачальників безпосередньо, закладаючи свою маржу. Під час інтенсиву ви дізнаєтеся про можливості системи продажів СмартЛид Володимира Солошенка, зможете ознайомитися з тонкощами ведення бізнесу безпосередньо від людини, що працює в бізнесі, а до кінця навчання, на відміну від багатьох пропозицій на ринку, отримаєте повноцінний інтернет-магазин. Саме завдяки такій комбінації теорії і практики багато слухачі вибирають систему SmartLead, ефективність якої підтверджують численні відгуки.

Володимир Солошенко - власник чотирьох власних торгових марок, більше трьох років займається онлайн-продажами на найбільших маркетплейсах України. У нього продається понад 2400 товарів на маркетплейсі - від 80 продаж в день.

Солошенко вже навчив понад 2500 учнів, які успішно розвивають свою власну справу і нарощують бізнес в той час, поки ділова активність в країні зупинилася і багато хто залишилися без роботи.

Більш докладно про систему продажів СмартЛид, відгуках на неї і дати проведення онлайн-інтенсивів ви зможете прочитати на сайті компанії: https://smartlead.com.ua/

    Реклама на dsnews.ua