• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Starbucks в Україні. Де можна купити найвідомішу в світі каву та скільки вона буде коштувати

Nestlé починає продаж чотирьох видів меленої і зернової кави Starbucks в Україні

В Україні тепер можна купити каву Starbucks
В Україні тепер можна купити каву Starbucks
Реклама на dsnews.ua

Про це під час прес-конференції в п'ятницю, 15 січня, заявив генеральний директор Nestle в Україні Алессандро Дзанеллі.

«Для Nestlé бізнес кави є стратегічно важливим для зростання бізнесу як в Україні, так і в усьому світі. Партнерство зі Starbucks відкриває нові можливості для подальшого розвитку ринку кави в Україні», — заявив Дзанеллі.

Завдяки партнерству Nestlé і Starbucks тепер в Україні можна буде купити чотири види кави:

  • Зернова кава Starbucks® Blonde Espresso® Roast — еспресо світлого ступеня обсмаження.
  • Мелена кава Starbucks® Veranda Blend® — вишуканий бленд кави світлого обсмаження.
  • Мелена кава Starbucks® House Blend® — бленд добірних зерен кави з Латинської Америки середнього рівня обсмаження.
  • Мелена кава Starbucks® Espresso® Roast — кава темного обсмаження з насиченим смаком і карамелевими нотками.

Відзначимо, що співпрацювати Nestlé і Starbucks почали ще в 2018 році. У рамках глобального партнерства Nestlé придбала безстрокові глобальні права на продаж споживчих товарів під брендом Starbucks®, за винятком готових до вживання напоїв.

Директор бізнесу кави Nestlé в Україні і Молдові Леонід Верещагін зазначив, що Starbucks не потребує особливого представлення — він відомий у всьому світі. Перший магазин Starbucks відкрили в американському Сіетлі ще в 1971 році, проте він працював в класичному режимі — за винятком рекламних зразків на пробу, каву там не варили. Історія бренду кардинально змінюється в 1987 році, коли Говард Шульц купує Starbucks, щоб реалізувати своє бачення бізнесу — продавати каво-напої. У 2004-2006 роках "Старбакс" регулярно відкриває більше однієї кав'ярні щодня в багатьох країнах світу.

Кава Starbucks відповідає найвищим стандартам якості CAFÉ. Practices (Coffee and Farmer Equity), вона створена із зерен 100% арабіки вищого сорту в трьох фірмових видах обсмажування. Каву, яка продається в Україні, поставляють з Португалії. «Starbucks сміливо можна назвати одним з найбільш очікуваних брендів на українському ринку. Тому запуск лінійки Starbucks — відмінна новина для всіх поціновувачів кави в Україні», — додав Верещагін.

Відзначимо, незабаром компанії мають намір розширити асортимент для поціновувачів напою. Сьогодні купити каву Starbucks можна в супермаркетах і онлайн, продукція доступна як в Києві, так і в регіонах. Орієнтовна ціна за 100 г кави — 100 гривень, однак вона може відрізнятися в залежності від мережі супермаркетів.

    Реклама на dsnews.ua