• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Три поради для успішної здачі квартири подобово

На популярному в Україні сервісі OLX.ua кожен день з'являються десятки оголошень від бажаючих зняти або здати житлову нерухомість на добу. Здача житла подобово — вельми вигідний бізнес

Реклама на dsnews.ua

Щоб справи з орендою йшли ще краще і нерухомість приносила хороший прибуток, варто врахувати всього три правила, передає "ДС".

Оцінюйте квартиру адекватно

Найважливіший момент в організації бізнесу подобової оренди — адекватна вартість. Якщо комусь потрібно зняти квартиру подобово Київ, пропозицій буде завжди багато, тобто в столиці висока конкуренція. Встановлюючи ціну на орендоване житло, не варто ґрунтуватися виключно на власних бажаннях або порадах знайомих.

Найлегше визначити реальну вартість без залучення до оцінки фахівців — проаналізувати аналогічні повідомлення на спеціалізованих сайтах. Наприклад, хорошим орієнтиром може стати сервіс OLX.ua, де є величезна кількість пропозицій від власників з різних міст з цінами і фото житла.

Визначаючи вартість оренди нерухомості, варто враховувати пору року. Якщо ви з курортного міста або туристичного регіону, ціна може коливатися протягом року.

Подбайте про комфортність житла

Навіть якщо орендар знімає житлову нерухомість всього на добу, він вважає за краще побачити в квартирі хоча б той мінімум, який забезпечить комфортне проживання. Щоб житло користувалося попитом, варто подбати про наявність:

  • побутової техніки (холодильника, чайника, пральної машини, телевізора, мікрохвильової печі);
  • зручних меблів (двоспального ліжка, шафи, стола, стільців);
  • предметів особистої гігієни.

Займіться подобової здачею житла без посередників

Заробити на здачі квартири подобово легше, якщо не платити комісійні агентствам. Для цього турботами з пошуку мешканців, їх заселенням доведеться зайнятися самостійно. Насправді це не так складно, як може здатися спочатку. Найголовніше — вибирати правильний спосіб розміщення оголошення. Сьогодні кращим варіантом можна назвати великі онлайн-сервіси, які щодня відвідують тисячі людей.

    Реклама на dsnews.ua