• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Українське агентство Areal.design отримало премію CSS design awards за створення сайту для Parimatch Tech

Агентство отримало нагороду «Site of the day». Під час роботи над сайтом у Areal.design була задача розробити емоційну платформу, яка передала б цінності компанії. А також працювала над створенням сильного бренду роботодавця, привертаючи увагу кращих фахівців. Компанія вже ставала призером HR brand

Реклама на dsnews.ua

З точки зору комунікації, сайт R & D центру Parimatch Tech — це хаб для взаємодії з пресою, внутрішньою командою, потенційними партнерами і студентами.

«Ми дуже раді бути частиною такого великого проєкту і особливо приємно, що сайт відзначили в професійному середовищі. Дякуємо Parimatch Tech за сміливість і готовність втілювати амбітні ідеї. Сайт parimatch.tech — прекрасний приклад використання сучасних веб-технології для вирішення прикладних комунікаційних завдань», — сказав Роман Сліпченко, керуючий партнер Areal.design.

Areal. design — це консалтингове дизайн-агентство повного циклу, створене в 2019 році. Засновники Роман Сліпченко, Андрій Гурманчук і Дмитро Кочнев об'єднали для своїх клієнтів експертизу в маркетингу, комунікаційному дизайні і відео продакшені.

CSS design awards — це міжнародна, престижна премія в області веб-дизайну. У журі премії запрошують креативних директорів, засновників і дизайнерів digital-агентств зі всього світу. А вони вже оцінюють проєкти, кожен з яких потенційно претендує на звання «Сайт дня», «Сайт місяці» і «Сайт року».

Цю премію також отримували українська студія Obys за сайт для Porshe taycan, Báchoo Design Studio за сайт для виробника рюкзаків Huru, креативний проєкт «Стічна фотографія вчора і сьогодні» від міжнародного фотобанку Depositphotos і креативного дизайн-бутика Advanced Team і інші.

    Реклама на dsnews.ua