• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Києві 10 червня відбудеться "Всеукраїнський будівельний саміт": хто виступить і про що розкажуть

Як в умовах нестабільної локальної та світової економіки зберегти не тільки бізнес, а й нерви? Чому люди більше не купують просто квадратні метри? Як будівельники проходили коронакризу і в яких векторах зараз планують розвинути свій бізнес?

Реклама на dsnews.ua

На ці питання ви отримаєте відповіді 10 червня 2021 року на «Всеукраїнському будівельному саміті» від міжнародної освітньо-консалтингової компанії «Бізнес-Конструктор».

Саміт буде присвячено питанням і трендам, актуальним для українського ринку будівництва в 2021 році. Акцент робиться на повороті ринку в бік будівництва житлової нерухомості, зміни в бізнес-моделях забудовників, зміни в законодавстві, що чекає посилення контролю за якістю обʼєктів будівництва, на трендах в управлінні персоналом і в продажах.

Про що буде?

Жорстка конкуренція, необовʼязкові підрядники, бізнес з твердої «рукою» — все це про будівельному ринку України:

  • з чого почати будівельний бізнес і яких помилок не допускати,
  • як спілкуватися з державними органами, щоб отримувати потрібні дозволи,
  • через що ще варто пройти Україні, щоб вийти на європейський рівень розвитку будівельного бізнесу,
  • які технології майбутнього вже використовують у будівництві України.

Все, що потрібно знати управлінцю компанії в будівельній сфері України.

Хто буде?

Не просто спікери-теоретики — експерти, чиї проєкти наочно показують професіоналізм, наполегливість і цілеспрямованість. Кращі представники будівельної сфери виступлять на саміті 10 червня:

Віталій Мельник. Віцепрезидент компанії UDP, керівник напряму розвитку інноваційних парків UNIT.City в Києві та Харкові, і LvivTech.City у Львові.

Андрій Вавриш. CEO & founder SAGA DEVELOPMENT.

Анна Лаєвський. Комерційний директор компанії «Інтергал-Буд». Молодий, прогресивний і амбітний Топ-менеджер, експерт ринку, автор численних аналітичних публікацій на тему нерухомості.

Олександр Димніч. Генеральний Директор Sergey Makhno Architects.

Ігор Райков. Засновник Школи професійного девелопмента UrbanLand.

Василь Дудник. Генеральний директор ТОВ «Хенкель Баутехнік (Україна)

Генеральним спонсором Всеукраїнського будівельного саміту 2021 є компанія "CERESIT". Ceresit — лідер ринку будівельних сумішей в Україні. За більш ніж 20 років роботи в Україні на клею Ceresit укладено понад 1 мільярд квадратних метрів плитки. Кожен 4-й квадратний метр фасаду в Україні утеплюється системою Ceresit. Бренд інноватор і творець трендів (або тренд сетер): як в інноваційних продуктах і технологіях, так і в роботі і освітніх проєктах з професійними майстрами і будівельними компаніями.

Нішування, цикли, підрядники, дозволи, персонал, продажі, маркетинг, планування, аналіз, ризики, криза — це тисячна частина думок, які щодня прокручує власник або топ-менеджер будівельного бізнесу в Україні. Кожну секунду — боротьба. Кожну хвилину — виклик. Кожен день — нові правила. Зустрінемося на Всеукраїнському будівельному саміті 10-го червня, щоби знайти разом відповіді на всі питання!

    Реклама на dsnews.ua