• USD 28.4
  • EUR 33.5
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

У Києві відкрився найбільший дизайнерський "Сільпо" в стилі "Мавка. Лісова пісня"

Реклама на dsnews.ua
Чи доводилося вам коли-небудь побувати в поліському пралісі? Насладаиться спокоєм природи і відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий "Сільпо", в найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжня Всесвіт Мавки серед галасливого мегаполісу

Героїня, можливо, самого очікуваного українського мультфільму перетворила супермаркет на древній Ліс, в якому оселилися магічні істоти.

Новий, найбільш дизайнерський "Сільпо", оформлений в стилі Всесвіту анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня" - це результат творчого тандему двох великих національних брендів: мережі супермаркетів "Сільпо" та української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір і інтер'єр магазину наповнений реальністю та українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки ще на стадії виробництва.

"Animagrad має на меті створювати національні анімаційні персонажі, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Ми хочемо, щоб молоді покоління виростали на сучасній українській культурі, образах і традиціях, тому пишаємося, що Мавка вже розпочала цей шлях і як бренд, підкорила серця багатьох українців, серед яких і наші комерційні партнери. Надзвичайно раді, що "Сільпо" - велика, прогресивна і динамічна компанія - поділяє наші погляди і робить ставку саме на українських героїв, вбачаючи в цьому перевага для розвитку", - розповідає продюсер проекту Ірина Костюк.

Всесвіт Мавки вразить кожного. Крім чарівної Душі Лісу, були "Сільпо" зустрінуть: її коханий Лукаш, друзі - Жабокиць Квусь, Водяний і Лісовик, русалки Водяница, Мітлиця та Лесовица, і безліч інших персонажів.

"Всесвіт Мавки - красива, безмежна, вона має нескінченну кількість смислів і меседжів до вітчизняної та зарубіжної аудиторії, тому у неї так багато форматів і втілень - від мультфільму до брендування простору. Коли, нарешті, ми побачили готовий магазин - у нас перехопило подих від масштабу і майстерності втілення задуманого. Щасливі, що Мавка має таку офлайн-резиденцію, яку, впевнена, з радістю будуть відвідувати сім'ями не лише заради купівлі, а й для дозвілля и естетичного задоволення", - зазначив креативний продюсер мультфільму "Мавка. Лісова пісня" Анна Єлісєєва".

Обов'язково підіть на одній зі стін спеціального героя Всесвіту Мавки - Рисі, який уособлює собою тварин, які знаходяться на межі зникнення, і привертає увагу до проблеми вирубки українських прадавніх лісів.

"Ми моментально закохалися у вселенню Мавки, і цей магазин - наш внесок у підтримку та популяризацію українського кіномистецтва. Ми витратили багато часу, щоб гості відчули цю особливу атмосферу. Крім інтеграції головних героїв , в дизайні "Сільпо" ви знайдете руни і візерунки, дивовижні рослини і магію", - пояснює директор з маркетингу "Сільпо" Катерина Огуряєва. "Наприклад, Водяний оселився в рибному ресторані "Тихі води", Лісовик - в м'ясному закладі "Дике містечко", а нова зона "Вега-бар" підкреслює атмосферу магічної флори".
Для "Сільпо" Blockbuster Mall розробили спеціальну концепцію. Це не тільки найбільший, але і самий сучасний дизайнерський супермаркет мережі, площею 5766,2 кв. м.

В зоні фудкорту, разом з рибним і м'ясним ресторанами, також розміститься піцерія з дров'яною піччю для приготування неаполітанської піци, класичної італійської пасти, восточнокитайских страв від дзяо-бару, суші-зона зі стравами на винос. "Спеціально для цього "Сільпо" ми створили нову зону "Вега-бар", де гості зможуть придбати саме свіжі смузі і соки, готові для споживання фрукти і салати", - пояснює Катерина Огуряєва.

В зоні "Лавка традицій", яка представляє продукцію крафтових українських виробників, буде розширений асортимент і сироварня "Чизарня", де, крім сиру, будуть зготовлять молочні продукти. У рибній і зоні кулінарії є власні коптильні, а в пекарні - тандир і цех випічки. В зоні алкоголю ми розмістили винну кімнату зі спеціальним температурним режимом для обраних позицій, а у винному барі можна насолодитися келихом або пляшкою вина з наших полиць. На другому поверсі для гостей будуть проводитися лекції, дегустації та майстер-класи "Академія смаку" "Сільпо".

"Сільпо" матиме не тільки оформлення в стилі анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня". Тут ще можна буде стати власником цих артефактів, пограти з героями і навіть випробувати деякі прояви Всесвіту Мавки "на смак". Оригінальна зона, розміщена на вході в супермаркет, стане відмінним місцем для фотосесій. Крім цього, скориставшись спеціальним приложеним з доповненою реальністю MAVKA AR, можна буде побачити справжнє диво. Варто тільки навести камеру на магічну руну, і вона оживе на екрані.

Blockbuster Mall розмістився на самому жвавому перехресті Києва: 200 тисяч людей щодня їдуть проспектом Степана Бандери в одну сторону, і 150 тисяч - вулицею Набережно-Рибальської.

"В Україні немає інших місць із таким разючим трафіком. 350 тисяч людей щодня зможуть відвідувати Blockbuster Mall тільки тому, що він розміщений у зручному для них місці, ходити в супермаркет і магазини, є і розважатися. Ми розуміємо, що переваги локації повинні будуть використовуватися максимально, тому в концепцію проекту закладено характеристики, які піднімають ТРЦ на багато рівнів вище, в порівнянні з конкурентами. І відкриття найбільшого дизайнерського супермаркету мережі "Сільпо" у Києві - один із закономірних кроків на шляху реалізації нашої задумки", - пояснив Віталій Бойко, СЕО і засновник NAI Ukraine - компанії, яка створила концепцію ТРЦ.

    Реклама на dsnews.ua