• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

В компанії "Сітронікс Телеком Солюшнс Україна" – новий директор

Директором компанії "Сітронікс Телеком Солюшнс Україна" призначений Богдан Хорощак, який змінив на цій посаді Наталію Агаркову. Пані Агаркова продовжує роботу в компанії у ролі радника з розвитку бізнесу

Реклама на dsnews.ua

Перш ніж долучитися до компанії "Сітронікс Телеком Солюшнс Україна" пан Хорощак працював генеральним директором IBM в Україні та загалом має понад 15-річний досвід у сфері ІТ і програмного забезпечення, в тому числі на керівних посадах.

Серед пріоритетів Б.Хорощака як очільника "Сітронікс Телеком Солюшнс Україна" – розвиток портфелю компанії та компетенцій співробітників, розширення присутності в нових галузях і вихід на зовнішні ринки.

"Сьогодні компанії в різних секторах економіки здійснюють цифрову трансформацію. Я готовий акумулювати і зміцнювати в компанії "Сітронікс" досвід у цьому напрямі й допомагати бізнесам на шляху цифровізації, – зазначив Богдан Хорощак, директор "Сітронікс Телеком Солюшнс Україна". – Також я завжди думаю про потреби клієнтів наших замовників. Тому переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо втілювати нові проєкти, підвищуючи конкурентоспроможність компаній і розвиваючи цифрову трансформацію на ринку в цілому".

Нагадаємо, що за 4 роки на чолі з Наталією Агаркової команді "Сітронікс Телеком Солюшнс Україна" вдалося створити міцну платформу для подальшого розвитку компанії та досягнення нових амбітних цілей. Компанія розширила портфель послуг, перш за все у сфері телекомунікацій. Серед реалізованих великих проєктів – будівництво транспортних мереж 3G/4G (IP MBH, LTE DWDM, Metro DWDM) для покращення якості звʼязку за рахунок збільшення пропускної здатності мережі, впровадження проєкту MNP (Mobile Number Portability) для перенесення абонентського номера від одного оператора до іншого, а також комплексні системи автоматизації процесу закупівель. Компанія доклала значних зусиль для розширення та зміцнення партнерських відносин із вендорами та підвищення компетенцій співробітників.

"Я вітаю нинішні зміни в компанії і готова максимально підтримати нового директора в ході трансформації. Ми з командою багато зробили, щоб "Сітронікс" вийшов на високий і стабільний рівень в Україні. Впевнена, що Богдан Хорощак зможе привнести необхідні знання і навички для залучення нових клієнтів, а також додасть динаміки нашому подальшому зростанню", – підкреслила Наталія Агаркова, радник з розвитку бізнесу "Сітронікс Телеком Солюшнс Україна".

    Реклама на dsnews.ua