• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В яких будинках хочуть жити київські діти?

На відкритому уроці в київській творчої школі 33ART діти малювали будинок, в якому вони хотіли би жити. Своїми ідеями юні художники поділилися з компанією Строй Сіті Девелопмент Group

Реклама на dsnews.ua

Діти художньої школи 33ART вважають, що ідеальний будинок повинен бути різнокольоровим, тоді жити в ньому буде весело. Важливо щоб поруч був парк, де вони зможуть гуляти з батьками та друзями. Просторий дитячий майданчик теж важливий фактор! На ньому, з точки зору юних митців, повинен бути восьминіг і дельфін!

Цікаві дитячі ідеї про те, як має виглядати ідеальне житло вислухав власник будівельної компанії "Строй Сіті Development Group" Єгор Масленніков.

"Дитина не знає компромісів. Дитячий погляд не замилен якимись життєвими ситуаціями, вони завжди чітко знають чого хочуть і де їм добре. До дітей треба прислухатися, тому що в підсумку ми розуміємо, як повинен виглядати ідеальний будинок для всієї сімʼї. А це для нашої компанії найголовніше. Адже ми не будуємо просто споруди, ми створюємо ідеальні простори для життя всієї родини", — говорить Єгор Масленніков.

У вересні цього року компанія "Строй Сіті Development Group" оголосила про продаж квартир третього будинку житлового комплексу "Голосіївська Долина", який знаходиться поруч із Голосіївським парком. Власник компанії з задоволенням відзначив, що деякі вимоги дітей при будівництві житлового комплексу були виконані.

"Діти говорили, що в різнокольоровому будинку весело жити. ЖК "Голосіївська Долина" якраз пофарбований екологічною фарбою в різні яскраві кольори. Приємно розуміти, дивлячись на малюнки дітей, що багато чого з їх ідей ми вже реалізували в ЖК "Голосіївська Долина". Залишилося додати на майданчик дельфіна та восьминога", — з посмішкою говорить Єгор Масленніков.

ЖК "Голосіївська Долина" будується в екологічно чистому районі Києва. Неподалік знаходиться експоцентр ВДНГ, парк Феофанія, Голосіївський парк, Національний музей народної архітектури та побуту Пирогово.

У комплексі передбачено багато активностей для дітей різного віку — дитячі і спортивні майданчики, зони відпочинку. Для зручності сімʼї на території "Голосіївської долини" передбачений власний дитячий садочок.

    Реклама на dsnews.ua